Летување на Црно море во Обзор - Апарт-комплекс Аквамарин

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во Апарт-комплекс Аквамарин ОбзорАпарт Комплекс "Аквамарин" се наоѓа во гратчето Обзор, на само 200 метри од песочните плажи  на брегот на Црно море. Комплексот нуди уникатна комбинација на море и планина. Климата е исклучително здрава и се препорачува за лица со бронхијална астма. Изборот на современиот човек, далеку од стресот на бурните секојдневие, во пријатното црноморско летувалиште Обзор, кое се наоѓа на 35 км од Сончев брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (40€)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување во јуни и септември

 • Едно ноќевање во апартман (2+2)
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Лежалки и чадор на базенот и на плажата
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1880 денари (30 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за сместување во јули и август

 • Едно ноќевање во апартман (2+2)
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Лежалки и чадор на базенот и на плажата
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и ДДВ

Ентериерот на комплексот има за цел да се комбинираат убава и уникатна хармонија меѓу блиската планина и сончевите песочни плажи. Сите апартмани во комплекс "Аквамарин" се предлагаат во завршен вид - насликани ѕидови и тавани, подот со теракота или дабов паркет, целосно опремена бања со тоалет, осветлување.
Комплекс Аквамарин е дизајниран како станбен комплекс од затворен тип, се состои од 3 секции, кои заедно оформуваат кружнасилуета на зградата. Од терасите на комплексот се открива неверојатна панорама на заливот на Обзор и околните ридови, потонати во зеленило. Во централниот дел се наоѓаат рецепција, ресторан којшто предлагапријатна и елегантна атмосфера - мирно место за раговори, средби со пријателите на пијалок, или за гледање на фудбалски натпревари.
Екстериерот на комплексот се дополнува со базен за возрасни и за деца во внатрешниот овал на зградата, тревници со добро развиена архитектура, паркинг на две нивоа со контролиран пристап, детско катче и декорирани алеи кои водат кон плажата.

Услови на понудата

 • ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Сместување: Минимум 2 возрасни лица; максималнo сместување 2 возрасни + 1 дете на
 • редовен кревет; 2 возрасни + 2 деца на редовен кревет или 3 возрасни лица
 • Доплата за база ноќевање со појадок.
 • Дете до 6 год. се сместува бесплатно. За едно дете од 6 до 12 год. се доплаќа 40% од цената на пакетот. За второ дете од 6 до 12 год. се купува ваучер.
 • За дете над 12 год. или за трет возрасен се купува ваучер.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: за периодот од 01 јуни до 30 септември 2022 година.
 • Пред купувањето на ваучер е неопходна претходна хотелска резервација на телефон: +359 899/117 180.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на телефон: +359 899/117 180.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт-комплекс Аквамарин

Р. Бугарија,
град Обзор
м. Мешелика - "Аквамарин"
Тел: +359 ******
e-mail: [email protected]
website: www.aquamarine.bultera.com

 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.