Зимски одмор во Банско - Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера + центар за релаксација во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***Апартмански комплекс Четирилисна Детелина - Банско, ви нуди незаборавен одмор во подножјето на планината Пирин. Комплексот е комплетно реновиран во 2017 година, и предлага комфорни апартмани опремени со кујнско катче и удобен мебел. Од терасите на апартманите се гледаат снежните врвови на трите  планини кои го заобиколуваат Банско- Пирин, Рила и Родопите.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Релакс центар - загреан базен со минерална вода, парна бања, сауна и џакузи
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Релакс центар - загреан базен со минерална вода, парна бања, сауна и џакузи
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 години без користење на основен кревет - бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 години на дополнително легло се доплаќа 15 € на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • ВАЖНО! Поради безбедносни причини не е дозволено палење на камините во апартманите.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 889/ 309 390 или +359 886/05 03 18.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 889/ 309 390 или +359 886/05 03 18.
 • Валидност на ваучер: 15 јануари до 30 март 2018 година.
 • Нема слободни места за периодот од 2 до 6 февруари.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: 
+359 ******+359 ******
Email: [email protected][email protected]
Website: www.eghotels.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.01.2018 до 30.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.