Зимски одмор во Банско - Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + центар за релаксација во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***Апартмански комплекс Четирилисна Детелина - Банско, ви нуди незаборавен одмор во подножјето на планината Пирин. Комплексот е комплетно реновиран во 2017 година, и предлага комфорни апартмани опремени со кујнско катче и удобен мебел. Од терасите на апартманите се гледаат снежните врвови на трите  планини кои го заобиколуваат Банско- Пирин, Рила и Родопите.

Ски одмор во Банско! 1 или 2  ноќевања со појадок, ручек и вечера, и користење на релакс зона со топoл минерален базен. Хотелот ви предлага можност и за сместување на база All Inclusive со доплата!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Релакс центар - загреан базен (28-32°C)
 •  Парна бања
 • Сауна 
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

​Исхрана:

 • Појадок: 07:30 - 10:00 ч - на шведска маса или сет мени, плус кафе, чај, сок, вода.
 • Ручек: 12:00 - 14:00 ч - на шведска маса или сет мени (без пијалоци).
 • Вечера: 19:00 - 21:00 ч - на шведска маса или сет мени (без пијалоци).

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања за викенд.
 • Деца до 1.99 години се сместува бесплатно без користење на основен кревет.
 • Дете од 2 до 6.99 години се сместува бесплатно на дополнително легло во студио со двајца возрасни.
 • Дете од 2 до 6.99 години со еден родител доплаќа 12.5 € на база на пакетот.
 • За дете од 6,99 до 13.99 години се доплаќа на рецепција 20 € на база на пакетот.
 • За трет возрасен (над 14 год.) на дополнително легло се доплаќа 20 € на база на пакетот.
 • За сместување на две или три лица (не се пополнети редовните кревети) во апартман или мезонет со дневен престој се доплаќа 25 € на ден. 
 • Можност и за сместување на база All Inclusive со доплата - 1.5 € на човек на ден.
 • Доплата за користење на џакузи - 5 € на човек, при минимум група од три лица.
 • Сместувањето во хотелот е по 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • ВАЖНО! Поради безбедносни причини не е дозволено палење на камините во апартманите.
 • Релакс центарот, ресторанот и рецепцијата се самостојни згради и нема топла врска со апартманите и студиата!
 • Поради капацитетот на ресторанот од 50 места  - исхраната се врши на смени  по график.
 • При помалку од 20 гости исхраната е по претходно избрано мени.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 889/ 309 390 или +359 886/05 03 18.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 889/ 309 390 или +359 886/05 03 18.
 • Валидност на ваучер: 12 февруари до 31 март 2018 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: 
+359 ******+359 ******
Email: [email protected][email protected]
Website: www.eghotels.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 12.02.2018 до 31.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.