Зимски одмор во Банско - Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***Апартмански комплекс Четирилисна Детелина - Банско, ви нуди незаборавен одмор во подножјето на планината Пирин. Комплексот е комплетно реновиран во 2017 година, и предлага комфорни апартмани опремени со кујнско катче и удобен мебел. Од терасите на апартманите се гледаат снежните врвови на трите  планини кои го заобиколуваат Банско- Пирин, Рила и Родопите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1959 денари (31 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Релакс центар - загреан базен со минерална вода, парна бања, сауна 
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК НА  ДЕН - 5 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 5.99 години без користење на основен кревет - бесплатно.
 • За деца од 6 до 12 години на дополнително легло се доплаќа 15 € на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • ВАЖНО! Поради безбедносни причини не е дозволено палење на камините во апартманите.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 889/ 309 390 или +359 886/05 03 18.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 889/ 309 390 или +359 886/05 03 18.
 • Валидност на ваучер: 15 декември 2018 год. до 31 март 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Четирилисна детелина

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: 
+359 ******+359 ******
Email: [email protected][email protected]
Website: www.eghotels.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.12.2018 до 31.03.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.