СПА одмор во Арбанаси Бугарија - Парк-хотел Севастократор

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Парк-хотел Севастократор, АрбанасиКомплексот има 68 соби и апартмани кои ќе ви понудат многу повеќе од погодност и комфор -а  имено - незаборавно искуство за вас, семејството и најблиските.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1864 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во двокреветна економична соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Употреба на сауна и парна бања
 • Безжичен пристап до Интернет
 • Отворен и подземен паркинг со видео надзор
 • Туристичка такса

Хотелот им нуди на своите гости подземен и надворешен паркинг, лоби бар и ресторан со 180 места и поглед на Велико Трново, детско катче и игралиште за нивните најмлади гости, скара, надворешен базен и 5 конференциски сали со различен капацитет. Модерниот спа центар е идеално место за одмор и релаксација.
Домашните миленици не се дозволени во хотелот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна просторија.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно.
 • Дете од 3 до 12 години доплаќа 6 € за ноќевање со појадок.
 • За дете над 12 години. и трето возрасно лице се доплаќа 13 € за ноќевање со појадок.
 • При сместувањето задолжително се предоставува ваучер испечатен на хартија.
 • Валидност на ваучер: од 15 септември до 31 октомври 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници!
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 62 655 553, +359 885 869 961 и +359 887 370 044.
 • Погледнете ги сите Услови и правила

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк-хотел Севастократор

Комплекс Севастократор
Арбанаси 5029, Р. Бугарија
Ул. 
Свети Никола №13
Тел: +******, +******, +******
E-mail: [email protected]
Website: www.sevastokrator.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Комплекс Севастократор, Арбанаси.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.09.2021 до 31.10.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.