Одмор на Црно море во Балчик - Хотел Ајсберг

Еднодневен пакет во Хотел Ајсберг, БалчикХотел Ајсберг се наоѓа на 80 метри од брегот на Црно море во туристичкото гратче Балчик, на 40 км од Варна и 10 км од светски познатото одморалиште Албена. Опкружен со бујно зеленило, хотелот им нуди на своите гости ексклузивна употреба на базен со чадори (сезонски) и лежалки, тераса и прекрасен поглед кон морето за целосно опуштање.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 964 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со балкон и поглед кон морето
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Користење на бесплатен паркинг
 • Туристичка такса
 • Хотелско осигурување
 • ДДВ

* Опција за доплата за исхрана по желба: 2.5 € за појадок, 5 € за ручек или вечера.

Персоналот на хотелот Ајсберг е секогаш на Ваше располагање, со професионална услуга да се грижи за сè за време на вашиот одмор. Од интернет-врска до услуга во собите,  ние нудиме се што ви треба.

 • Автомобили за изнајмување
 • Перење/хемиско чистење
 • Превоз до и од аеродромот во Варна 
 • Сеф
 • Интернет
 • Будење по телефон
 • Испорака на пораки во собата
 • 24-часовна рецепција
 • Масажи
 • Паркинг

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при две сместени лица во двокреветна просторија.
 • Едно дете под 3 години се сместува бесплатно во просторија со двајца возрасни.
 • За дете од 3 до 12 години, сместено во просторија со едно возрасно лице, 80% од вредноста на ваучер се плаќа дополнително на приемот, а 25% од вредноста на ваучер се плаќа дополнително на рецепцијата доколку е со двајца возрасни.
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице е потребен посебен ваучер.
 • При сместување на две деца на возраст од 3 - 12 години со едно возрасно лице - првото дете се сместува бесплатно, а за второто се доплаќа  90% од вредноста на ваучерот.
 • Домашни миленици до 5 кг (со утврдени хигиенски навики) се дозволени во хотелот, се доплаќа 5 € на ден на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер: од 5 август до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: 0887/606 066, или преку е-пошта: reservation@iceberg-hotel.com.
 • Погледнете ги сите услови и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Ајсберг

Хотел Ајсберг
Хотелски комплекс "Ајсберг"
Гр. Балчик, Р. Бугарија
Ул. „Акад. Даки Јорданов“ 28
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.iceberg-hotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Ајсберг, Балчик!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.08.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.