Летен одмор за двајца на Црно море - Хотелски комплекс "Гарден Палас"

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик (од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик (од 01 јули до 31 август)

Цена: 2844 ден.
Купете
Валидност 31.05.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 711 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Балчик
Купени 5 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучерот: од 01 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на: +359 894 615 887, или на е-mail: [email protected]
 • Погледнете ги сите општи услови.

Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Град Балчик, Р. Бугарија
Тел.: +359 894/ 615 887
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик (од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик (од 01 јули до 31 август)

Цена: 2844 ден.
Купете
Валидност 31.05.2021 - 30.09.2021
Цена на човек/ден 711 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Балчик
Купени 5 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучерот: од 01 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на: +359 894 615 887, или на е-mail: [email protected]
 • Погледнете ги сите општи услови.

Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Град Балчик, Р. Бугарија
Тел.: +359 894/ 615 887
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Хотелот "Гарден Палас" е извонреден пример за мирно и спокојно место, и во летната сезона и во зима. Се наоѓа на брегот на Црно море во градот Балчик, веднаш до Архитектонскиот парк "Дворецот" и на само 5 минути пешачење од прочуената ботаничка градина во градот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

Важи за сместување од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември

 • Едно ноќeвање во студио
 • Надворешен базен
 • Бесплатен интернет пристап
 • Бесплатен паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

Важи за сместување од 01 јули до 31 август

 • Едно ноќeвање во студио
 • Надворешен базен
 • Бесплатен интернет пристап
 • Бесплатен паркинг

Комплексот "Гарден Палас" е петкатна зграда со 30 апартмани. Апартманите имаат панорамски поглед кон Црно море, со можност за самостојно приготвување на храна и перење, опремени се со клима уред и бесплатен Wi-Fi. Комплексот има приватен обезбедуван паркинг простор. За комфорот на клиентите постои посебен ресторан со бар, во текот на зимската сезона тие работат секој петок, сабота и недела. Не колебајте се да уживате во атмосфера и спокојство на комплексот во неверојатна комбинација со чистотата и свежината на нашиот град на море.
Апартманите и студиата имаат балкон и поглед на базенот, морето и градот. Тие вклучуваат телевизор со рамен екран со кабелски канали, кујна и трпезарија. За гостите има обезбедени фен, крпи.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучерот: од 01 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на: +359 894 615 887, или на е-mail: [email protected]
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс "Гарден Палас"

Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Град Балчик, Р. Бугарија
Тел.: +359 894/ 615 887
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.