Нова активна понуда од Белведере Холидеј Клуб:

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Простанало време:
Цена: 2370ден.

Одмор во Банско - Белведере Холидеј Клуб

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Белведере Холидеј Клуб, БанскоХотелот „Белведере Холидеј Клуб“ е затворен комплекс за одморисо 110 луксузни апартмани со една и две спални соби. Хотелот има голем спектар на објекти и удобности што им се на располагање на гостите за нивно целосно опуштање. Комплексот има одлична локација, на само 4 минути пешачење од жичарницата и веднаш до новиот трговски центар во Банско.

Бонуссод хотелот:
Второ дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло - бесплатно;
За време на вечера - чаша црвено греано вино;

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две или четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен или двособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на базен со вградени тангенторни ефекти, две фински сауни, инфрацрвена сауна со вградени хималајски панели од хималајска сол, џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Користење на ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Користење на детско катче / затворено /, но на деца до 5 години им е дозволено само со придружба

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две или четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен или двособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со вградени тангенторни ефекти, две фински сауни, инфрацрвена сауна со вградени хималајски панели од хималајска сол, џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Користење на ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Користење на детско катче / затворено /, но на деца до 5 години им е дозволено само со придружба

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за 
ЧЕТИРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двособен апартман
 • Еден појадок
 • Користење на базен со вградени тангенторни ефекти, две фински сауни, инфрацрвена сауна со вградени хималајски панели од хималајска сол, џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Користење на ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Користење на детско катче / затворено /, но на деца до 5 години им е дозволено само со придружба

Белведере Холидеј Клуб се состои од 3 станбени згради, со многу внатрешен простор и убаво уредени области. Ресторанот Белведере Класико служи исклучителна европска кујна, како и одличен избор на вина. Комплексот има фудбалско игралиште / големина 42/80 метри /, што е причина и важен услов за организирање фудбалски турнири и кампови за обука. Атрактивниот отворен базен со бар е одлична опција за топлите летни денови. На гостите има и 2 места за паркирање.
Апартманите во Белведере Холидеј Клуб се луксузно опремени. Секој има балкон и кујна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цени за дополнително легло:
 • Кога изнајмувате стан без оброци - бесплатно.
 • Деца на возраст до 5,99 години престојуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години со вклучен појадок - 13 €, со вклучен појадок и вечера - 18 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен - 18  € со вклучен појадок и 23  со вклучен појадок и вечера.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 14 јануари до 31 март 2021 година.
 • Неопходна е претходна резервација на телефон: +359 887/99 94 37 од 9,00 до 18,00 часот.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Белведере Холидеј Клуб

Комплекс "Белведере Холидеј Клуб"
Гр.Банско, Р. Бугарија
М. Шипоцко
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected]

Website: www.belvedereholidayclub.bgВИП Понудата е обезбедена од Комплекс "Белведере Холидеј Клуб", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.01.2021 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.