Одмор во Банско - Белведере Холидеј Клуб

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Цена: 1896 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Цена: 2212 ден.
Купете
Валидност 03.12.2021 - 31.03.2022
Цена на човек/ден 1580 - 2212 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цени за дополнително легло:
 • Деца на возраст до 5,99 години престојуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години со вклучен појадок - 15 €, со вклучен појадок и вечера - 20 € на ден или со вклучен појадок, ручек и вечера - 25 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен - 20 € со вклучен појадок,25   со вклучен појадок и вечера, или со вклучен појадок, ручек и вечера - 30 € на ден.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 декември до 28 декември 2021г. и од 13 до 31 март 2022 година.
 • Неопходна е претходна резервација на телефон: +359 887/99 94 37 од 9,00 до 18,00 часот.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Комплекс "Белведере Холидеј Клуб"
Гр.Банско, Р. Бугарија
М. Шипоцко
Моб: +359 887/ 99 94 37
Е-mail: [email protected]

Website: www.belvedereholidayclub.bgВИП Понудата е обезбедена од Комплекс "Белведере Холидеј Клуб", Банско

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Цена: 1896 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Белведере Холидеј Клуб, Банско

Цена: 2212 ден.
Купете
Валидност 03.12.2021 - 31.03.2022
Цена на човек/ден 1580 - 2212 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цени за дополнително легло:
 • Деца на возраст до 5,99 години престојуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години со вклучен појадок - 15 €, со вклучен појадок и вечера - 20 € на ден или со вклучен појадок, ручек и вечера - 25 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен - 20 € со вклучен појадок,25   со вклучен појадок и вечера, или со вклучен појадок, ручек и вечера - 30 € на ден.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 декември до 28 декември 2021г. и од 13 до 31 март 2022 година.
 • Неопходна е претходна резервација на телефон: +359 887/99 94 37 од 9,00 до 18,00 часот.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Комплекс "Белведере Холидеј Клуб"
Гр.Банско, Р. Бугарија
М. Шипоцко
Моб: +359 887/ 99 94 37
Е-mail: [email protected]

Website: www.belvedereholidayclub.bgВИП Понудата е обезбедена од Комплекс "Белведере Холидеј Клуб", Банско

Хотелот „Белведере Холидеј Клуб“ е затворен комплекс за одморисо 110 луксузни апартмани со една и две спални соби. Хотелот има голем спектар на објекти и удобности што им се на располагање на гостите за нивно целосно опуштање. Комплексот има одлична локација, на само 4 минути пешачење од жичарницата и веднаш до новиот трговски центар во Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен иапартман
 • Еден појадок
 • Користење на базен со вградени тангенторни ефекти, две фински сауни, инфрацрвена сауна со вградени хималајски панели од хималајска сол, џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Користење на детско катче / затворено /, но на деца до 5 години им е дозволено само со придружба

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со вградени тангенторни ефекти, две фински сауни, инфрацрвена сауна со вградени хималајски панели од хималајска сол, џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Користење на детско катче / затворено /, но на деца до 5 години им е дозволено само со придружба

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен со вградени тангенторни ефекти, две фински сауни, инфрацрвена сауна со вградени хималајски панели од хималајска сол, џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Користење на детско катче / затворено /, но на деца до 5 години им е дозволено само со придружба

Белведере Холидеј Клуб се состои од 3 станбени згради, со многу внатрешен простор и убаво уредени области. Ресторанот Белведере Класико служи исклучителна европска кујна, како и одличен избор на вина. Комплексот има фудбалско игралиште / големина 42/80 метри /, што е причина и важен услов за организирање фудбалски турнири и кампови за обука. Атрактивниот отворен базен со бар е одлична опција за топлите летни денови. На гостите има и 2 места за паркирање.
Апартманите во Белведере Холидеј Клуб се луксузно опремени. Секој има балкон и кујна.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цени за дополнително легло:
 • Деца на возраст до 5,99 години престојуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години со вклучен појадок - 15 €, со вклучен појадок и вечера - 20 € на ден или со вклучен појадок, ручек и вечера - 25 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен - 20 € со вклучен појадок,25   со вклучен појадок и вечера, или со вклучен појадок, ручек и вечера - 30 € на ден.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01 декември до 28 декември 2021г. и од 13 до 31 март 2022 година.
 • Неопходна е претходна резервација на телефон: +359 887/99 94 37 од 9,00 до 18,00 часот.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Белведере Холидеј Клуб

Комплекс "Белведере Холидеј Клуб"
Гр.Банско, Р. Бугарија
М. Шипоцко
Моб: +359 887/ 99 94 37
Е-mail: [email protected]

Website: www.belvedereholidayclub.bgВИП Понудата е обезбедена од Комплекс "Белведере Холидеј Клуб", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.12.2021 до 31.03.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.