Одмор во Банско - Апартмани "Света Анастасија"

Еднодневен пакет за наем на студио или апартман во Апартмани "Света Анастасија", БанскоВие сте група пријатели или семејство со мали деца. Вашиот избор е Апартмани „Света Анастасија“. Ние нудиме пријатни и модерно опремени апартмани кои се погодни за парови или група пријатели. Максимално сместување во нашите апартмани е до 5 лица. За семејства со мали деца нудиме креветчиња, маси за преслекување, бебешка бања и играчки со детско катче. Одлична локација, до центарот, улицата Пирин или до вичарницата може да се стигне пеш. Во летните вечери можете да направите скара и да уживате во спокојството во нашата градина!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио (2 + 2)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Паркинг
 • Скара катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман (2 + 2)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Паркинг
 • Скара катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за пет лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман (2 + 3)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Паркинг
 • Скара катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

Апартманите „Света Анастасија“ имаат спа центар, кој може да се искористи со доплата.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е изнајмување просторија.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленичиња.
 • Валидност на понудата: од 16 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 898/399 198.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 898/399 198.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани "Света Анастасија"

Кв. Глазне, Банско 2770, Р. Бугарија
Ул. „Стефан Караџa“ 72
Тел.: ******
E-mail: 
[email protected]
Website: www.anastasia-bansko.com

 

ВИП понудата обезбедена од нашиот партнер - Апартмани "Света Анастасија"!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.02.2021 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.