Одмор во Банско - Хотел Момини двори, Банско

Еднодневен пакет во хотел Момини двори, БанскоХотел Момини Двори се наоѓа во стариот град, точно во срцето на Банско. Пред вас има простор, зеленило, чист воздух и секако прекрасниот плоштад „Никола Вапцаров“, каде што всушност е лоциран хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно сместување и вклучува:

 • Една ноќевање е во двокреветна соба 
 • Користење на сауна и зона за релаксација
 • Паркинг на 60 м од хотелот
 • Wi-Fi Интернет

Во нашиот хотел  просториите не отстапуваат со ништо во однос на собите во хотел со 5 везди, тие дури и надминуваат со нивниот оригинален дизајн, додека нашите цени се 4-5 пати пониски.

И покрај централна локација на хотелот, местото е исклучително тивко и мирно. Бидејќи хотелот се наоѓа во пешачката зона на Банско, нема апсолутно никаков сообраќај на автомобили, автобуси и камиони. 
Сè што може да ве интересира, драги гости - музеи, шиталиштето, градското собрание, пазарот, поштата, продавници, ресторани, барови, дискотеки и многу други  се наоѓаат буквално не повеќе од 30 секунди пеш од хотелот. Автомобилот нема да ви треба.
Може ли човек да оди во Банско и да не оди во таверна?! Не може! Во Банско има многу таверни, но бидете сигурни - го имаме најдоброто. Овде повторно немаме аналог - со отворена демонстрациска кујна, со оригинален дизајн и огромна летна градина, опремена со многу цвеќиња и зеленило. И сето ова е на дофат на раката.
Нашиот персонал е специјално избран и ние инвестираме во него и во неговата обука. За време на вашиот престој ќе ве служат насмеани и сјајни луѓе кои ќе направат да се чувствувате како дома.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3.99 години се сместува бесплатно без исхрана.
 • За дете од 4  до 11.99 години  се доплаќа  5 € на ден.
 • За дете над 12 години. или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 10 € ден.
 • Доплата за сместување во ВИП апартман со џакузи и камин - 10 € по човек на ден.
 • Валидност на ваучер: од 08 април до 31 маj 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на телефон: +359 749/88 076 или +359 888/530 695.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 749/88 076 или +359 888/530 695.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Момини двори, Банско

Гр. Банско, плоштад Никола Вапцаров 2, Р. Бугарија
Телефон: +359 ******
Мобилен: +359 ******
Skype: momini_dvori
E-mail: [email protected]
Website: mominidvori.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Момини двори, Банско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2021 до 31.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.