Одмор во Банско - Хотел Момини двори, Банско

Еднодневен пакет со појадок во хотел Момини двори, БанскоХотел Момини Двори се наоѓа во стариот град, точно во срцето на Банско. Пред вас има простор, зеленило, чист воздух и секако прекрасниот плоштад „Никола Вапцаров“, каде што всушност е лоциран хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно сместување и вклучува:

 • Една ноќевање е во луксузна двокреветна соба 
 • Еден појадок
 • Користење на сауна и зона за релаксација
 • Паркинг на 60 м од хотелот
 • Wi-Fi Интернет

Во нашиот хотел  просториите не отстапуваат со ништо во однос на собите во хотел со 5 везди, тие дури и надминуваат со нивниот оригинален дизајн, додека нашите цени се 4-5 пати пониски.

И покрај централна локација на хотелот, местото е исклучително тивко и мирно. Бидејќи хотелот се наоѓа во пешачката зона на Банско, нема апсолутно никаков сообраќај на автомобили, автобуси и камиони. 
Сè што може да ве интересира, драги гости - музеи, шиталиштето, градското собрание, пазарот, поштата, продавници, ресторани, барови, дискотеки и многу други  се наоѓаат буквално не повеќе од 30 секунди пеш од хотелот. Автомобилот нема да ви треба.
Може ли човек да оди во Банско и да не оди во таверна?! Не може! Во Банско има многу таверни, но бидете сигурни - го имаме најдоброто. Овде повторно немаме аналог - со отворена демонстрациска кујна, со оригинален дизајн и огромна летна градина, опремена со многу цвеќиња и зеленило. И сето ова е на дофат на раката.
Нашиот персонал е специјално избран и ние инвестираме во него и во неговата обука. За време на вашиот престој ќе ве служат насмеани и сјајни луѓе кои ќе направат да се чувствувате како дома.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3.99 години се сместува бесплатно без исхрана.
 • За дете од 4  до 11.99 години  се доплаќа  5 € на ден.
 • За дете над 12 години. или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 10 € ден.
 • Доплата за сместување во ВИП апартман со џакузи и камин - 10 € по човек на ден.
 • Валидност на ваучер: од 28 Јуни до 15 Август 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на телефон: +359 749/88 076 или +359 888/530 695.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 749/88 076 или +359 888/530 695.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Момини двори, Банско

Гр. Банско, плоштад Никола Вапцаров 2, Р. Бугарија
Телефон: +359 ******
Мобилен: +359 ******
Skype: momini_dvori
E-mail: [email protected]
Website: mominidvori.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Момини двори, Банско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.06.2021 до 15.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.