Одмор во Банско - Семејна куќа Емида 3*

Еднодневен пакет со појадок во Семејна Куќа Емида***, БанскоСемејна куќа Емида *** ги исполнува сите услови за пријатен одмор во планинaта Пирин. Сместувањето во 6 двокреветни соби и еден апартман, опремени со спални или два единечни кревети, кабловска телевизија, бања, тераса, интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 882 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Користење на комплетно опремена кујна
 • Користење на таверна со камин и ТВ
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да биде деклариран пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, со максимално исполнување на редовните легла.
 • Деца до 4,99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 5 до 12 години се доплаќа 8 € на ден.
 • Домашните миленици се дозволени - бесплатно.
 • Сите доплати се на рецепција при сместуњето.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни места на телефон: +359 899/997 472.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 899/997 472.
 • Валидност на ваучер: од 19 март до 29 април 2021 година.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семејна куќа Емида 3*

гр. Банско, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Email: [email protected]

 

ВИП Понудата е обезбедена од Семејна Куќа Емида 3*, Банско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.03.2021 до 29.04.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.