Одмор во Банско - Хотел Белмонт - Банско

Еднодневен пакет за до четири или шест лица во апартман во Хотел Белмонт, БанскоХотел Белмонт е нов  апартмански хотел, нуди 74 луксузни апартмани и студиа. Студиата располагаат со дневна со спална и кујна, бања со туш кабина, фен и тераса.
Апартманите со една спална се состојат  од дневна со софа на растегнување и кујна, спална, бања со туш кабина или када, фен, тераса. Апартманите со две спални се состојат од дневна со софа кревет и кујна, 2 одделни спални, бања со туш кабина или када, фен, тераса. Во сите апартмани има телевизор од 21 инчи  со DVD и кабловска телевизија. Во студените зимски денови удобноста се задржува благодарение на централното греење во комплексот и апартманите.

БОНУС:
7 = 6, 11 = 9, 14 = 11

При резервации за шест ноќевања, добивате седмо бесплатно ноќевање.
За резервации за девет ноќевања, добивате десето и единаесето  бесплатно ноќевање
За резервации за единаесет ноќевања, добивате бесплатно дванаесетто, тринаесетто и четиринаесетто ноќевање


ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување на апартман за до ЧЕТИРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со 1 спална
 • Користење нa внатрешен базен, сауна, парна бања
 • Превоз до почетната станица на жичарницата
 • Интернет во општите делови на хотелот
 • Туристичка такса
 • Осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5372 денари (87 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување на апартман за до ШЕСТ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со 2 спални
 • Користење нa внатрешен базен, сауна, парна бања
 • Превоз до почетната станица на жичарницата
 • Интернет во општите делови на хотелот
 • Туристичка такса
 • Осигурување

Капицитет на апартман со 1 спална: 2 редовни + 2 дополнителни кревети;
Капацитет на апартман со 2 спални: 4 редовни + 2 дополнителни кревети;

*Хотелот предлага можност за исхрана (појадок и вечера) со доплата

Без разлика дали сте на одмор или сте заинтересирани за зимските спортови, Вие секогаш може да уживате во креативно смислениот  внатрешен базен во чиј склоп работи и  бар. Софистицираниот лоби Ве пречекува во секое време во текот на денот, ако сакате да се одморите  по скијањето или после прошетката низ прекрасните планини.
Карактеристики на собите: Кабловска / сателитски ТВ; CD и MP3 плеер; Телевизор; DVD плеер; интернет; Фрижидер; Електричен шпорет; Кафемат; Пегла; Даска за пеглање; Балкон; Бања - туш кабина; Комплет за бања; Фен; Тостер; Микробранова; Електронски брави; Бебешко креветче.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за исхрана / по Ваша желба /:
 • - 3 € на ден за појадок за возрасен; 9 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени
 • - 2 € на ден за појадок за деца од 6 до 11.99 годишна возраст; 5 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени. Исхраната за деца до 5.99 год. е бесплатна.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 27 декември и од 04 јануари до 15 април 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: + 359 889 90 01 01 и +359 2/ 862 93 39 или на е-mail: [email protected]
 • Видете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Белмонт - Банско

Хотел "Белмонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Георги Настев

Тел: +359 ******
Тел: +359 ******

(од понеделник до сабота: 09:30-18:30ч.)
E-mail: [email protected]
Website: www.belmontbansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел "Белмонт", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2019 до 15.04.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.