Релаксација во Банско - Хотел Мараја, Банско

Еднодневен пакет на со појадок или со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, БанскоСместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и хармонијата која ja  носи во себе.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба или апартман при максимална пополнетост на редовните кревети во просторијата
 • Еден појадок
 • Базен
 • Парна бања
 • Сауна
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба или апартман при максимална пополнетост на редовните кревети во просторијата
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Парна бања
 • Сауна
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

Хотелот е лоциран на 10 мин. од станицата на ски лифтот, со која се искачувате на 2.600 метри во Пирин планина, до - високите, покриени со снег скијачки патеки, објектите за сноубординг и патеката за биатлон со стрелиште. Собите во хотелот комбинираат модерен ентериер и удобен мебел, предлагаат комфор како во снежната зима така и за време на свежото лето. На Ваше располагање е уште и лоби бар. Удобните сауна, парна бања и базен, како и возбудливите моменти на ски патеките на одморалиштето Банско, ќе бидат погодни за доброто здравје и самодоверба за време на вашиот престој во хотелот, а и потоа. За бизнис средбите за нашите клиенти нудиме конференциска сала, како и сеф за чување на важни документи и лични предмети.

Видови простории: 34 соби; 17 апартмани; 5 двокреветни луксузни соби.
Релакс центар: внатрешен базен; сауна; парна бања.
Локали: ресторан; лоби-бар.
Карактеристики: паркинг; интернет; конференциска сала; сеф.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, сместен во двокреветна соба или апартман при максимална пополнетост на редовните кревети во просторијата.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно на база појадок и вечера.
 • Деца од 6 до 11.99 год. возраст сместени на редовно легло - се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен купува цел Ваучер
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 875/19 37 55.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 875/19 37 55.
 • Валидност на ваучер: од 18 септември до 31 октомври 2017 година.
 • Понудата не е валидна за време на официјалните празници во Бугарија.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мараја, Банско

Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. "Најден Геров" №35
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мараја***, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.09.2017 до 31.10.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive програма:

 • Појадок 08:00 – 10:00 часот на шведска маса или сет мени со вклучени - кафе, чај,сок.
 • Ручек 12:30-14:00 часа на шведкса маса или сет мени со вклучени кафе чај, сок, бугарски алкохол- /пиво, ракија, водка, џин, виски, мента, наливно вино /.
 • Попладневна ужина 16:00 мали слатки и соленки, кафе, чај, сок.
 • Вечера 19:00 – 21:00 часот на шведска маса или сет мени со вклучен бугарски алкохол /пиво, ракија ,водка, џин, виски, мента, наливно вино /.