Одмор во Банско - Хотел Мараја 4*

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мараја, БанскоСместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и хармонијата која ja  носи во себе.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1485 денари (24 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1770 денари (28 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете  и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба супериор
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2149 денари (34 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни +2 деца  и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2402 денари (39 €)

ВИП ваучерот е за тројца возрасни или двајца возрасни +2 деца  и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот е лоциран на 10 мин. од станицата на ски лифтот, со која се искачувате на 2.600 метри во Пирин планина, до - високите, покриени со снег скијачки патеки, објектите за сноубординг и патеката за биатлон со стрелиште. Собите во хотелот комбинираат модерен ентериер и удобен мебел, предлагаат комфор како во снежната зима така и за време на свежото лето. На Ваше располагање е уште и лоби бар. Удобните сауна, парна бања и базен, како и возбудливите моменти на ски патеките на одморалиштето Банско, ќе бидат погодни за доброто здравје и самодоверба за време на вашиот престој во хотелот, а и потоа. За бизнис средбите за нашите клиенти нудиме конференциска сала, како и сеф за чување на важни документи и лични предмети.

Видови простории: 34 соби; 17 апартмани; 5 двокреветни луксузни соби.
Релакс центар: внатрешен базен; сауна; парна бања.
Локали: ресторан; лоби-бар.
Карактеристики: паркинг; интернет; конференциска сала; сеф.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 11.99 год. се сместуваат бесплатно на база појадок и вечера.
 • Трет возрасен доплаќа 13 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878 79 44 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 878 79 44 17.
 • Валидност на ваучер: од 15 Мај до 31 Јули 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мараја 4*

Хотел Мараја, Банско
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. "Најден Геров" №35
Тел: +359 
******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мараја***, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.05.2021 до 31.07.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.