Одмор во Банско - Хотел Мараја 4*

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мараја, Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мараја, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1485 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца возрасни + едно дете во двокреветна соба супериор со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца возрасни + две деца во студио супериор со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 2149 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца возрасни + две деца во апартман супериор со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 2402 ден.
Купете
Валидност 14.05.2021 - 31.07.2021
Цена на човек/ден 742.6 - 884.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 11.99 год. се сместуваат бесплатно на база појадок и вечера.
 • Трет возрасен доплаќа 13 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878 79 44 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 878 79 44 17.
 • Валидност на ваучер: од 15 Мај до 31 Јули 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Мараја, Банско
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. "Најден Геров" №35
Тел: +359 
878 79 44 17
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мараја***, Банско

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мараја, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1485 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца возрасни + едно дете во двокреветна соба супериор со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца возрасни + две деца во студио супериор со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 2149 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца возрасни + две деца во апартман супериор со појадок и вечера + СПА во Хотел Мараја, Банско

Цена: 2402 ден.
Купете
Валидност 14.05.2021 - 31.07.2021
Цена на човек/ден 742.6 - 884.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 11.99 год. се сместуваат бесплатно на база појадок и вечера.
 • Трет возрасен доплаќа 13 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878 79 44 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 878 79 44 17.
 • Валидност на ваучер: од 15 Мај до 31 Јули 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Мараја, Банско
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. "Најден Геров" №35
Тел: +359 
878 79 44 17
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мараја***, Банско

Сместен во подножјето на Пирин планина Хотел "Мараја", Банско е едно неповторливo место за рекреација и забава што ќе го предаде на секој посетител спокојството, слободата и хармонијата која ja  носи во себе.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1485 денари (24 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1770 денари (28 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете  и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба супериор
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2149 денари (34 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни +2 деца  и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2402 денари (39 €)

ВИП ваучерот е за тројца возрасни или двајца возрасни +2 деца  и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот е лоциран на 10 мин. од станицата на ски лифтот, со која се искачувате на 2.600 метри во Пирин планина, до - високите, покриени со снег скијачки патеки, објектите за сноубординг и патеката за биатлон со стрелиште. Собите во хотелот комбинираат модерен ентериер и удобен мебел, предлагаат комфор како во снежната зима така и за време на свежото лето. На Ваше располагање е уште и лоби бар. Удобните сауна, парна бања и базен, како и возбудливите моменти на ски патеките на одморалиштето Банско, ќе бидат погодни за доброто здравје и самодоверба за време на вашиот престој во хотелот, а и потоа. За бизнис средбите за нашите клиенти нудиме конференциска сала, како и сеф за чување на важни документи и лични предмети.

Видови простории: 34 соби; 17 апартмани; 5 двокреветни луксузни соби.
Релакс центар: внатрешен базен; сауна; парна бања.
Локали: ресторан; лоби-бар.
Карактеристики: паркинг; интернет; конференциска сала; сеф.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 11.99 год. се сместуваат бесплатно на база појадок и вечера.
 • Трет возрасен доплаќа 13 € на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878 79 44 17.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 878 79 44 17.
 • Валидност на ваучер: од 15 Мај до 31 Јули 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мараја 4*

Хотел Мараја, Банско
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. "Најден Геров" №35
Тел: +359 
878 79 44 17
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мараја***, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.05.2021 до 31.07.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.