Нова година во Банско - Хотел Орбилукс, Банско

Новогодишни пакети со појадок и вечера во хотел Орбилукс, БанскоОрбилукс е апартмански комплекс кој се наоѓа на 10 минути од главната улица Пирин и 20 минути пешачење од стариот центар на Банско. Реонот е исклучително тивок, спокоен и со кристално чист воздух во сите сезони.

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 18928 денари (307 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Четири вечери, од кои една празнична новогодишна вечера
 • Базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Транспорт до жичарницата во Банско 
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

ШЕСТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 24964 денари (405 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Шест ноќевања 
 • Шест појадоци
 • Шест вечери, од кои една празнична новогодишна вечера
 • Базен
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Интернет
 • Транспорт до жичарницата во Банско
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

Новогодишната вечера вклучува:
Салата, Предјадење, Главно јадење, Мезе, Десерт, Овошје и плодови, Новогодишна баница;
50 мл ракија;
1 безалкохолен пијалок, 1 шише минерална вода;
½ шише вино (бело или црвено);
Чаша шампањ;
Празнична  Новогодишна програма со DJ

КАПАЦИТЕТ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО СТУДИО:
2- ВОЗРАСНИ + 1 ДЕТЕ ДО 12 ГОДИНИ
КАПАЦИТЕТ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО АПАРТМАН:
2 ВОЗРАСНИ + 2 ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ ИЛИ 3 ВОЗРАСНИ

Хотелот располага со пространи студиа, апартмани со една спална или со две спални. Секоја соба има тераса со планински поглед, кујна, ТВ и безжичен интернет.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при максимална пополнетост на редовните кревети во конкретниот тип просторија.
 • Деца до 2,99 години престојуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 12,99 години се доплаќа 150 €  за четиридневен или 200 € за шестдневен пакет.
 • За деца од 13 до 17.99 години се доплаќа 210 €  за четиридневен или 230 € за шестдневен пакет.
 • Трет возрасен доплаќа 230 €  за четиридневен или 250 € за шестдневен пакет.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2021 год. до 06 јануари 2022 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 894/32 05 47.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на ваучерот на тел: +359 894/32 05 47.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Орбилукс, Банско

Хотел Орбилукс
Гр. Банско, Р. Бугарија
ул.Тодорини очи №7
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Орбилукс, гр. Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2021 до 06.01.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.