Одмор во Банско - Хотел Орбилукс, Банско

Пакети со појадок или со појадок и вечера во хотел Орбилукс, БанскоОрбилукс е апартмански комплекс кој се наоѓа на 10 минути од главната улица Пирин и 20 минути пешачење од стариот центар на Банско. Реонот е исклучително тивок, спокоен и со кристално чист воздух во сите сезони.

1.ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5941 денар (96 €)

2.ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 8690 денари (141 €)

3.ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 11313 денари (29 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Две, три или четири ноќевања во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Сауна од 16 до 19:30 
 • Парна бања од 16 до 19:30
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Осигурување и туристичка такса

КАПАЦИТЕТ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО СТУДИО:
2- ВОЗРАСНИ + 1 ДЕТЕ ДО 12 ГОДИНИ
КАПАЦИТЕТ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО АПАРТМАН:
2 ВОЗРАСНИ + 2 ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ ИЛИ 3 ВОЗРАСНИ

*Работно време на базен и фитнес од 9 до 19:30 часот.

*Сауната и парната бања се на ваше расположение од 16 до 19:30 часот.

Хотелот располага со пространи студиа, апартмани со една спална или со две спални. Секоја соба има тераса со планински поглед, кујна, ТВ и безжичен интернет.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4,99 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12,99 години на дополнителен кревет плаќаат 9 € на ден.
 • Деца од 5 до 12,99 години на основен кревет плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • Дете над 13 години. или трето возрасно лице плаќаат 70% од цената на возрасен.
 • За сместување во апартман се доплаќа 18 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 10 јануари до 12 март 2023 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 894/32 05 47.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на ваучерот на тел: +359 894/32 05 47.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Орбилукс, Банско

Хотел Орбилукс
Гр. Банско, Р. Бугарија
ул.Тодорини очи №7
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Орбилукс, гр. Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.01.2023 до 12.03.2023

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.