Зимски одмор во Банско - СПА Ризорт Св. Иван Рилски

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Комплекс Свети Иван Ски, БанскоКомплекс Свети Иван Ски е лоциран во подножјето на Пирин планина во јужниот дел на одморалиштето Банско,
источно од скијачките патеки, нудејќи извонредни погледи кон градот и трите
планини Рила, Пирин и Родопите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2022 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Бесплатен транспорт до жичарницата во Банско
 • Паркинг, Wi-Fi, туристичка такса, ДДВ

* Појадокот и вечерата се на сет мени или на шведска маса, во зависност од пополнетоста во хотелот.

Комплексот се состои од 8 блокови со апартмани и апартмански хотел. Алеја за автомобили обезбедува пристап
до хотелскиот дел, како и до подземен и наддземен паркинг. Петспратните згради обликуваат внатрешни рекреативни зони со богато уредување, а во ресторан "Elements" гостите може да уживаат во вкусно приготвена храна од европската кујна.

Во Комплекс Свети Иван Ски  љубителите на зимските спортови и снежните прошетки, ќе можат да уживаат во еден неповторлива зимски одмор.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат на рецепција 11 € на вечер.
 • Трет возрасен и деца над 12 години се сместуваат со доплата од 22 € на вечер.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација  на тел: +359 885/77 20 02 или на е-mail: [email protected].
 • Валидност на ваучерот: од 15 јануари до 01 март 2018 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Ризорт Св. Иван Рилски

Банско, Р. Бугарија
Месност Св. Иван; комплексс Св. Иван Ски
Тел: +359 ******
e-mail: [email protected]
Website: www.stivanspa.com

ВИП Понудата та е обезбедена од Комплекс Свети Иван Ски

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.01.2018 до 01.03.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.