Одмор во Банско - СПА Ризорт Св. Иван Рилски

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс Свети Иван Ски, Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс Свети Иван Ски, Банско

Изберете пакет

1. Еднодневен пакет в двойна промо стая /без балкон) важи за периода от 05 до 23 декември, 11 до 27 януари и от 26 февруари до 09 април

Цена: 5909 ден.
Купете

2. Еднодневен пакет в двойна стандартна стая /с балкон/ или Студио /вила/ важи за периода от 05 до 23 декември, 11 до 27 януари и от 26 февруари до 09 април

Цена: 6288 ден.
Купете

7. Еднодневен пакет в двойна промо стая /без балкон) важи за периода от 28 януари до 25 февруари

Цена: 6446 ден.
Купете

3. Еднодневен пакет в апартамент с една спалня /вила или хотел/ или Двойна делукс стая важи за периода от 05 до 23 декември, 11 до 27 януари и от 26 февруари до 09 април

Цена: 6857 ден.
Купете

8. Еднодневен пакет в двойна стандартна стая /с балкон/ или Студио /вила/ важи за периода от 28 януари до 25 февруари

Цена: 6920 ден.
Купете

4. Еднодневен пакет в двойна промо стая /без балкон) важи за периода от 24 до 29 декември и от 03 до 10 януари

Цена: 7236 ден.
Купете

9. Еднодневен пакет в апартамент с една спалня /вила или хотел/ или Двойна делукс стая важи за периода от 28 януари до 25 февруари

Цена: 7710 ден.
Купете

5. Еднодневен пакет в двойна стандартна стая /с балкон/ или Студио /вила/ важи за периода от 24 до 29 декември и от 03 до 10 януари

Цена: 7805 ден.
Купете

6. Еднодневен пакет в апартамент с една спалня /вила или хотел/ или Двойна делукс стая важи за периода от 24 до 29 декември и от 03 до 10 януари

Цена: 8753 ден.
Купете
Валидност 19.12.2022 - 09.04.2023
Цена на човек/ден 5909.2 - 8753.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат на рецепција 43 € на вечер.
 • Трет возрасен и деца над 12 години се сместуваат со доплата од 100 € на вечер.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација  на тел: +359 885/77 20 02 или на е-mail: [email protected]
 • Валидност на ваучерот: од 19 декември 2022г. до 09 април 2023 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Банско, Р. Бугарија
Месност Св. Иван; комплексс Св. Иван Ски
Тел: +359 885/ 77 20 02
e-mail: [email protected]
Website: www.stivanspa.com

ВИП Понудата та е обезбедена од Комплекс Свети Иван Ски

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Комплекс Свети Иван Ски, Банско

Изберете пакет

1. Еднодневен пакет в двойна промо стая /без балкон) важи за периода от 05 до 23 декември, 11 до 27 януари и от 26 февруари до 09 април

Цена: 5909 ден.
Купете

2. Еднодневен пакет в двойна стандартна стая /с балкон/ или Студио /вила/ важи за периода от 05 до 23 декември, 11 до 27 януари и от 26 февруари до 09 април

Цена: 6288 ден.
Купете

7. Еднодневен пакет в двойна промо стая /без балкон) важи за периода от 28 януари до 25 февруари

Цена: 6446 ден.
Купете

3. Еднодневен пакет в апартамент с една спалня /вила или хотел/ или Двойна делукс стая важи за периода от 05 до 23 декември, 11 до 27 януари и от 26 февруари до 09 април

Цена: 6857 ден.
Купете

8. Еднодневен пакет в двойна стандартна стая /с балкон/ или Студио /вила/ важи за периода от 28 януари до 25 февруари

Цена: 6920 ден.
Купете

4. Еднодневен пакет в двойна промо стая /без балкон) важи за периода от 24 до 29 декември и от 03 до 10 януари

Цена: 7236 ден.
Купете

9. Еднодневен пакет в апартамент с една спалня /вила или хотел/ или Двойна делукс стая важи за периода от 28 януари до 25 февруари

Цена: 7710 ден.
Купете

5. Еднодневен пакет в двойна стандартна стая /с балкон/ или Студио /вила/ важи за периода от 24 до 29 декември и от 03 до 10 януари

Цена: 7805 ден.
Купете

6. Еднодневен пакет в апартамент с една спалня /вила или хотел/ или Двойна делукс стая важи за периода от 24 до 29 декември и от 03 до 10 януари

Цена: 8753 ден.
Купете
Валидност 19.12.2022 - 09.04.2023
Цена на човек/ден 5909.2 - 8753.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат на рецепција 43 € на вечер.
 • Трет возрасен и деца над 12 години се сместуваат со доплата од 100 € на вечер.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација  на тел: +359 885/77 20 02 или на е-mail: [email protected]
 • Валидност на ваучерот: од 19 декември 2022г. до 09 април 2023 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Банско, Р. Бугарија
Месност Св. Иван; комплексс Св. Иван Ски
Тел: +359 885/ 77 20 02
e-mail: [email protected]
Website: www.stivanspa.com

ВИП Понудата та е обезбедена од Комплекс Свети Иван Ски

Комплекс Свети Иван Ски е лоциран во подножјето на Пирин планина во јужниот дел на одморалиштето Банско,
источно од скијачките патеки, нудејќи извонредни погледи кон градот и трите
планини Рила, Пирин и Родопите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6857 денари (111 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман
 • Исхрана на база All Inclusice 
 • Бесплатен транспорт до жичарницата во Банско
 • Паркинг, Wi-Fi, туристичка такса, ДДВ

Бесплатен транспорт до жичарницата во Банско

 • Паркинг, Wi-Fi, туристичка такса, ДДВ
 • Користење на спа центарот со загреан надворешен базен Aquatonic 34 o C и внатрешен базен Aquatonic 36 o C
 • Надворешен 36 o C и внатрешен 36 o C џакузи, парна бања, панорамска финска сауна
 • СПА простор само за возрасни (од 16 години) со солена сауна, билна сауна, ароматична парна бања, парна бања со температура од 45 o C, лакониум со кревети со топли камени, простор за релаксација со камин
 • Фитнес центар 24/7
 • Детски центар- од 10:00 до 21:00 часот
 • Анимација за деца - 6 дена во неделата
 • Надворешен паркинг и покриена гаража (предмет на достапност, до 120 паркинг места)
 • Wi-Fi интернет со голема брзина
 • Сите даноци и осигурување

* Појадокот и вечерата се на сет мени или на шведска маса, во зависност од пополнетоста во хотелот.

Комплексот се состои од 8 блокови со апартмани и апартмански хотел. Алеја за автомобили обезбедува пристап
до хотелскиот дел, како и до подземен и наддземен паркинг. Петспратните згради обликуваат внатрешни рекреативни зони со богато уредување, а во ресторан "Elements" гостите може да уживаат во вкусно приготвена храна од европската кујна.

Во Комплекс Свети Иван Ски  љубителите на зимските спортови и снежните прошетки, ќе можат да уживаат во еден неповторлива зимски одмор.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат на рецепција 43 € на вечер.
 • Трет возрасен и деца над 12 години се сместуваат со доплата од 100 € на вечер.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација  на тел: +359 885/77 20 02 или на е-mail: [email protected]
 • Валидност на ваучерот: од 19 декември 2022г. до 09 април 2023 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Ризорт Св. Иван Рилски

Банско, Р. Бугарија
Месност Св. Иван; комплексс Св. Иван Ски
Тел: +359 885/ 77 20 02
e-mail: [email protected]
Website: www.stivanspa.com

ВИП Понудата та е обезбедена од Комплекс Свети Иван Ски

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.12.2022 до 09.04.2023
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.