Одмор во Банско - StayInn Granat Apartments

Еднодневен пакет во двокреветна соба или апартман во StayInn Granat Apartments Банско

Еднодневен пакет во двокреветна соба или апартман во StayInn Granat Apartments Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба во StayInn Granat Apartments Банско

Цена: 1738 ден.
Купете
Валидност 03.01.2023 - 05.03.2023
Цена на човек/ден 1738 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Дете до 11,99 години се сместува бесплатно на софа кревет.
 • Можност за порано сместување - 5 €. 
 • Касно ослободување на просторијата - 5 €.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 5 дена пред датумот на сместување.
 • По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се чува искористен;
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го користат во нареден период.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Платен паркинг - 8 €на ден.
 • Сместувањето се врши со мобилни администратори кои одговараат на телефон: +359 988 60 06 99.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 05 март 2023 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Гр. Банско, Р. Бугарија
кв. Грамадето 2770
ул. „Пирин“ 94, 
Моб: +359 988 60 06 99
Е-Mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - StayInn Granat Apartments

Еднодневен пакет во двокреветна соба или апартман во StayInn Granat Apartments Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во двокреветна соба во StayInn Granat Apartments Банско

Цена: 1738 ден.
Купете
Валидност 03.01.2023 - 05.03.2023
Цена на човек/ден 1738 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Дете до 11,99 години се сместува бесплатно на софа кревет.
 • Можност за порано сместување - 5 €. 
 • Касно ослободување на просторијата - 5 €.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 5 дена пред датумот на сместување.
 • По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се чува искористен;
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го користат во нареден период.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Платен паркинг - 8 €на ден.
 • Сместувањето се врши со мобилни администратори кои одговараат на телефон: +359 988 60 06 99.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 05 март 2023 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Гр. Банско, Р. Бугарија
кв. Грамадето 2770
ул. „Пирин“ 94, 
Моб: +359 988 60 06 99
Е-Mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - StayInn Granat Apartments

StayInn Granat Apartments се наоѓа во подножјето на планината Пирин во централниот и атрактивен дел од најпопуларното скијачко одморалиште Банско, веднаш до почетната станица на жичарницата и хотелот Кемпински Гранд Арена, близу до сите атрактивни ресторани на главната улица. Фантастичната локација е комбинирана со зачувана уникатна архитектура, исклучителна удобност, пријатна гостопримливост, одлична услуга и лично внимание кон секој гостин!
Granat Apartments нуди атмосфера со неспоредлив поглед на планините или центарот на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Пакет за добредојде при пристигнувањето- 2 нес кафе, 2 чај, шише вода 1,5 л. 
 • Кујна со фрижидер, решо, прибори и садови во апартманите
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

Посетителите можат да изберат помеѓу Двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло) и Апартмани со една или две посебни спални соби. Сите соби се опремени за да им овозможат максимална удобност на гостите - локално греење, ТВ, кабловска телевизија, мини бар, електричен бокал за топла вода, кафемат, бесплатен брз Wi-Fi, луксузна бања со тоалети.
Апартманот со две спални се состои од 2 спални соби со сопствена бања, одделени со удобна и пространа дневна соба со комплетно опремена кујна.
Апартманите Гранат имаат сопствен паркинг и просторија за складирање на скијачка опрема.
Во непосредна близина на локалитетот се наоѓа новиот центар на Банско со многу продавници, барови и ресторани, ски опрема и изнајмување велосипеди. 
Апартманите StayInn Granat се отворени цела година и е погоден за млади луѓе кои доаѓаат да се забавуваат и скијаат, како и за семејства со деца и возрасни двојки за туристички цели и има сè што ви треба за прекрасен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Дете до 11,99 години се сместува бесплатно на софа кревет.
 • Можност за порано сместување - 5 €. 
 • Касно ослободување на просторијата - 5 €.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 5 дена пред датумот на сместување.
 • По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се чува искористен;
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го користат во нареден период.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Платен паркинг - 8 €на ден.
 • Сместувањето се врши со мобилни администратори кои одговараат на телефон: +359 988 60 06 99.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 05 март 2023 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

StayInn Granat Apartments

Гр. Банско, Р. Бугарија
кв. Грамадето 2770
ул. „Пирин“ 94, 
Моб: +359 988 60 06 99
Е-Mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - StayInn Granat Apartments

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2023 до 05.03.2023
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.