Одмор во Банско - StayInn Granat Apartments

Еднодневен пакет во двокреветна соба или апартман во StayInn Granat Apartments БанскоStayInn Granat Apartments се наоѓа во подножјето на планината Пирин во централниот и атрактивен дел од најпопуларното скијачко одморалиште Банско, веднаш до почетната станица на жичарницата и хотелот Кемпински Гранд Арена, близу до сите атрактивни ресторани на главната улица. Фантастичната локација е комбинирана со зачувана уникатна архитектура, исклучителна удобност, пријатна гостопримливост, одлична услуга и лично внимание кон секој гостин!
Granat Apartments нуди атмосфера со неспоредлив поглед на планините или центарот на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Пакет за добредојде при пристигнувањето- 2 нес кафе, 2 чај, шише вода 1,5 л. 
 • Кујна со фрижидер, решо, прибори и садови во апартманите
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

Посетителите можат да изберат помеѓу Двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло) и Апартмани со една или две посебни спални соби. Сите соби се опремени за да им овозможат максимална удобност на гостите - локално греење, ТВ, кабловска телевизија, мини бар, електричен бокал за топла вода, кафемат, бесплатен брз Wi-Fi, луксузна бања со тоалети.
Апартманот со две спални се состои од 2 спални соби со сопствена бања, одделени со удобна и пространа дневна соба со комплетно опремена кујна.
Апартманите Гранат имаат сопствен паркинг и просторија за складирање на скијачка опрема.
Во непосредна близина на локалитетот се наоѓа новиот центар на Банско со многу продавници, барови и ресторани, ски опрема и изнајмување велосипеди. 
Апартманите StayInn Granat се отворени цела година и е погоден за млади луѓе кои доаѓаат да се забавуваат и скијаат, како и за семејства со деца и возрасни двојки за туристички цели и има сè што ви треба за прекрасен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за едно лице.
 • Дете до 11,99 години се сместува бесплатно на софа кревет.
 • Можност за порано сместување - 5 €. 
 • Касно ослободување на просторијата - 5 €.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 5 дена пред датумот на сместување.
 • По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се чува искористен;
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го користат во нареден период.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Платен паркинг - 8 €на ден.
 • Сместувањето се врши со мобилни администратори кои одговараат на телефон: +359 988 60 06 99.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 05 март 2023 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

StayInn Granat Apartments

Гр. Банско, Р. Бугарија
кв. Грамадето 2770
ул. „Пирин“ 94, 
Моб: +359 ******
Е-Mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - StayInn Granat Apartments

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2023 до 05.03.2023

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.