Одмор во Банско - Хотел Тринити Резиденс

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Тринити Резиденс, БанскоХотел Тринити Резиденс се наоѓа во центарот на стариот град на Банско, на само 5 минути пешачење од центарот на градот и на 15 минути од жичарницата.
Хотелот Тринити престој се наоѓа на 400 метри од црквата Света Троица во центарот на Банско.

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1485 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок 
 • Внатрешен загреан базен сауна
 • Транспорт до жичарницата
 • Внатрешен и надворешен бесплатен паркинг
 • Бесплатен Wi-Fi пристап

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2117 денари (34 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен загреан базен сауна
 • Транспорт до жичарницата
 • Внатрешен и надворешен бесплатен паркинг
 • Бесплатен Wi-Fi пристап

Максимален капацитет на просториите:
* Двокреветна соба - 2 возрасни и 1 дете до 12,99 години
* Детско креветче може да се додаде во кој било вид просторија

Хотелот располага со стандардни двокреветни соби и апартмани со една спална. Собите се големи, опремени со сите удобности за клиентите. На територијата на комплексот има 2 ресторани - Главен ресторан, кој служи храна на шведска маса  и à la carte ресторан. Лоби-барот е отворен 24 часа.
Велнес центарот нуди турска бања, парна соба и финска сауна, загреан целогодишен базен со големина од 12 х 16 м.

Услови на понудата

 • ВИП-ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при минимум две лица сместени во двокреветна просторија.
 • Дете до 11,99 години се сместуваат бесплатно. Доплата за вечера за дете -5 € на ден.
 • Трет возрасен користи 20% попуст.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција при сместувањето!
 • Валидност на ваучер: од 01 до 31 март 2021 година!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883 27 27 21.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Тринити Резиденс

Хотел Тринити Резиденс
Хотел Тринити Резиденс
Банско, Р. Бугарија
Ул. Симеон Молеров, 5
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: trinity-bansko.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Тринити Резиденс!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.03.2021 до 08.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.