Зимски одмор во Бања Бугарија - Хотел - Минерал 56

Еднодневен пакет со појадок и вечера +лифт карта во Хотел Минерал 56, с.БањаХотел Минерал 56 се наоѓа во живописното одморалиште со минерална вода Бања. На само 4 км од најголемиот зимски ски центар во Бугарија - Банско, хотелот нуди одлични услови за целосен одмор. Совршено декориран, има ресторан, минерален базен, теретана и спа центар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2465 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок 
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за скијачката зона Добриниште
 • Надворешен топол минерален базен со температура на водата 37-38 степени
 • Сауна
 • Паркинг
 • Интернет

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 8 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Хотел Минерал 56 се наоѓа во живописното одморалиште Бања, на само 4 км оддалеченост од најголемиот зимски центар за скијање во Бугарија – Банско. Хотелот нуди одлични услови за комплетен одмор. Совршено опремен, хотелот располага со ресторан, минерален базен, фитнес и спа центар. Во текот на целата година, хотелот им нуди на своите гости спокојство и незаборавни моменти, комбинирајќи го планинското искуство и минералната вода што дава здравје. Минералната вода во хотел Минерал 56 може да се користи за СПА, балнеотерапија и спречување на хронични воспалителни заболувања на мускулно-скелетниот систем, профилактика на стари трауми, хронични заболувања.

Стилски декориран, Mineral 56 Hotel има 9 соби, од кои:

- 4 трокреветни соби
- 5 двокреветни соби (спални)
- 1 двособен апартман

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 5.99 години се сместува бесплатно без исхрана.
 • Дете од 6-11,99 години доплаќа 15 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен на дополнителен кревет - купува ваучер.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • За сместување во апартман се доплаќа 5 € на ден. Минимално сместување во апартман е четири лица.
 • За единечно сместување се доплаќа 5 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/19 77 59 и +359 899/19 77 31.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на вашиот број на ваучер на: +359 899/19 77 59 и +359 899/19 77 31.
 • Валидност на ваучер: од 08 јануари до 28 февруари 2021 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел - Минерал 56

Вила Минерал 56

Село Бања,  ул.''Дваеесет и девета'' №1А
Моб: +,359 894338001
Моб: +359 899197759
Моб: +359 899197731

E-mail: [email protected]
Website: www.mineral56.com
ВИП Понудата е обезбедена од Вила Минерал 56

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.