Одмор во Бања, Бугарија - Хотел Минерал 56

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Минерал 56, с.БањаХотел Минерал 56 се наоѓа во живописното одморалиште со минерална вода Бања. На само 4 км од најголемиот зимски ски центар во Бугарија - Банско, хотелот нуди одлични услови за целосен одмор. Совршено декориран, има ресторан, минерален базен, теретана и спа центар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1327 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок 
 • Надворешен топол минерален базен со температура на водата 37-38 степени
 • Сауна
 • Паркинг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1612 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок 
 • Една вечера 
 • Надворешен топол минерален базен со температура на водата 37-38 степени
 • Сауна
 • Паркинг
 • Интернет

Хотел Минерал 56 се наоѓа во живописното одморалиште Бања, на само 4 км оддалеченост од најголемиот зимски центар за скијање во Бугарија – Банско. Хотелот нуди одлични услови за комплетен одмор. Совршено опремен, хотелот располага со ресторан, минерален базен, фитнес и спа центар. Во текот на целата година, хотелот им нуди на своите гости спокојство и незаборавни моменти, комбинирајќи го планинското искуство и минералната вода што дава здравје. Минералната вода во хотел Минерал 56 може да се користи за СПА, балнеотерапија и спречување на хронични воспалителни заболувања на мускулно-скелетниот систем, профилактика на стари трауми, хронични заболувања.

Стилски декориран, Mineral 56 Hotel има 9 соби, од кои:

- 4 трокреветни соби
- 5 двокреветни соби (спални)
- 1 двособен апартман

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 5.99 години се сместува бесплатно без исхрана.
 • Дете од 6-11,99 години доплаќа 15 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен на дополнителен кревет - купува ваучер.
 • За сместување во апартман се доплаќа 5 € на ден. Минимално сместување во апартман е четири лица.
 • За единечно сместување се доплаќа 5 € на ден.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/19 77 59 и +359 899/19 77 31.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на вашиот број на ваучер на: +359 899/19 77 59 и +359 899/19 77 31.
 • Валидност на ваучер: од 26 мај до 15 септември 2021 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Минерал 56

Хотел Минерал 56

Село Бања,  ул.''Двадесет и девета'' №1А
Моб: +359 894338001
Моб: +359 899197731
E-mail: [email protected]
Website: www.mineral56.com
ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Минерал 56

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.05.2021 до 15.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.