Одмор во Боровец Бугарија - Hotel Ice Angels

Дводневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Ледени Ангели, БоровецНеописливо е чувството од уникатниот панорамски поглед, кој се открива од собите на хотелот со четири ѕвездички "Ледени ангели". Тој се наоѓа на пистите за скијање, непосредно меѓу жичарницата и влекачите во туристичкото одморалиште Боровец.

ДВОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 3476  денари (56 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен базен
 • Парна бања
 • Сауна
 • Џакузи
 • Бесплатен Wi-Fi во целиот хотел
 • Детска катче
 • Паркинг
 • Tуристичка такса и ДДВ

Хотелот поседува луксузни и модерно опремени 28 двокреветни и фамилијарни соби, 8 студија (повеќето имаат камини) и 4 апартмани. На располагање на нашите  драги гости  се ресторан со атрактивна скара и голема надворешна тераса со прекрасен поглед на падините и вековните шуми на планината Рила. Хотелот нуди уште лоби бар, ноќен клуб, центар за скијање  и сноубординг, надворешно и затворено  детско катче, две продавници, конференциска сала, сефови, лифт, медицински пункт, спа центар со базен, џакузи, парна бања, турска бања, сауна, простории за масажа. Хотел "Ледени  ангели" работи целогодишно, а модерната база со која располага го прават погоден за семеен одмор, зимување, спорт и рекреација, така и за водење на бизнис состаноци и семинари.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 13.99 години  доплаќааат 11 € на ден на рецепцијата на хотелот.
 • Максимално сместување во двокреветна соба: 2 возрасни + 1 дете.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 08 април до 07 маj 2019 година.
 • Пред купување на ваучерот неопходно е претходна хотелска резервација на тел: +359 879 66 61 18.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Hotel Ice Angels

К.к. Боровец, Р. Бугарија
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.iceangelshotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Ледени Ангели" Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.04.2019 до 07.05.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.