Семеен одмор во Боровец - Комплекс Флора Дејзи Боровец

50% попуст на еднодневен пакет за две или четрири лица во студио или апартман во комплекс Флора, БоровецКомплекс "Флора" располага со се што е потребно за вашиот комплетен и пријатен одмор.
Се наоѓа во централниот дел на одморалиштето Боровец, комплексот нуди комфорни и целосно опремени апартмани со неверојатни глетки кон планината. Ова ви гарантира неповторлива атмосфера во зима и лето, како и забава за вас, вашето семејство, вашите пријатели и партнери. Овде можете да се чувствувате удобно како дома, да создадете  нови познанства, да уживате во спокојот и традиционалната гостопримливост на домаќините.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3160 денари (51 €) - 50% = 1580 денари (25.5 €)
Ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Интернет пристап
 • Обезбедуван паркинг на отворено
 • Туристички данок и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 5562 денари (90 €) - 50% = 2781 денари(45 €)

Ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Интернет пристап
 • Обезбедуван паркинг на отворено
 • Туристички данок и ДДВ

Трето и четврто лице се сместуваат бесплатно на дополнителен кревет!

Комплекс Флора се наоѓа во самиот центар на Боровец - одморалиште со долгогодишни традиции во Бугарија. Тоа е комплекс со исклучителен квалитет, се наоѓа на само 50 метри од жичарницата.
Удобно опремените  15 апартмани и 25 студиа имаат дневна соба, спална (двоен кревет), тераса, опремена кујна, купатило, телефон, кабелска ТВ, интернет конекција.
15-те станови се удобно опремени и располагаат со дневна соба, спална соба (брачен кревет или две двојни легла), тераса, вградена кујна, кауч, гардероба, бања со када. Кујни е опремена  со мијалник, фрижидер, две рингли, тенџериња, тави, чаши и прибор за јадење и кафе-машина.
26-те студија се удобно опремени и располагаат со спална (двоен кревет или 2 двокреветни кревети), тераса, вградена кујна, плакар, двосед, и бања со када. Кујната е опремена  со мијалник, фрижидер, две рингли, тенџериња, тави, чаши, прибор за јадење и кафе-машина

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Трето и четврто лице се сместуваат бесплатно на дополнителен кревет.
 • Валидност на ваучер: од 16 до 31 јули 2020 година.
 •   Пред купување на ваучер неопходна е претходна резервација на тел: +359 885/ 05 88 88.
 • Видете ги сите Општи Услови.

 

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Флора Дејзи Боровец

Комплекс "Флора"
К.к. Боровец, Р. Бугарија
Моб: +359 
******.
Е-mail: [email protected]
Website: www.flora.sat1977.com

ВИП Понудата е предоставена од  Комплекс "Флора", Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.07.2020 до 31.07.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.