Летување во Царево - Бунгалови Нестинарка, Царево

Eднодневен пакет за целата летна сезона во бунгалови Нестинарка, ЦаревоБунгалови Нестинарка се наоѓаат на планината Странџа, веднаш до хотелот Саут Бич, на 3 минути пешачење од прекрасната плажа Нестинарка и на околу 2 километри од градот Царево.
Кампингот е расположен среде живописно зеленило. Ова им овозможува на нашите гости да уживаат во можностите за риболов, изолација меѓу свежата природата.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 376 денари (6 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНО лице и вклучува:

Важи за сместување од 01 јули до 19 јули и од 01 до 10 септември

 • Едно ноќевање во бунгалов
 • Безжичен интернет
 • Кујна во заедничките простории
 • Надворешно катче за скара
 • Детско игралиште
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 439 денари (7 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНО лице и вклучува:

Важи за сместување од 20 јули и до 31 август

 • Едно ноќевање во бунгалов
 • Безжичен интернет
 • Кујна во заедничките простории
 • Надворешно катче за скара
 • Детско игралиште
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* Кампингот бунгалови Нестинарка е располага со 5 бунгалови за две, 8 бунгалови за три и 4 бунгалови за четири лица. Секој бунгалов е опремен со фрижидер, телевизор со дигитална телевизија, маса и столчиња пред него.

Бунгало Нестинарка, Царево располага со сместувачка база од вкупно 48 кревети.
Секоја бунгалов има фрижидер и телевизор со дигитална телевизија, маса и столчиња пред бунгаловите.
Бањата е нова, но е одделена од бунгаловите. Се состои од 5 бањи, 5 мијалници и 4 тоалети, сите со посебен влез.
Кампингот има посебна област за готвење опремена со плоча на плин, микробранова печка, тостер, електрична скара, електричен бокал за топла вода. За гостите објектот располага со кафемат и надворешно катче за скара.
Во кампингот не се дозволени домашни миленичиња!

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Еден ваучер е за едно лице кое престојува во бунгало за два, три или четири, при целосно искористен капацитет на просторијата.
 • Дете до 4,99 години се сместува бесплатно доколку не користи дополнителен кревет. Доколку сакате да користите редовен кревет, 50% од цената на пакетот на ден се наплаќа на рецепцијата.
 • За лица над 5 години се купува ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 01 јули до 10 септември 2020 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 879/69 68 68.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот телефонски број: +359 879/69 68 68.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бунгалови Нестинарка, Царево

Бунгалови Нестинарка
Царево, Р. Бугарија
Ул. Нестинарка
Тел: 
******.
E-mail: [email protected]
ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Бунгалови Нестинарка, Царево!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2020 до 10.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.