Летување на Црно море во Черноморец -

Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Куќа за гости Петрови, ЧерноморецДом Петрови ги отвори своите врати за посетителите во август 2009 година. Сместено е во близина на центарот на тивка улица и околу 500 метри од централната плажа на Черноморец. Ве очекуваме во летото 2020 година. Добредојдовте!

БОНУС: При резервации за 6 ноќевања, добивате бесплатно седмо ноќевање!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: денари 1106 (18 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: денари 1422 (23 €)
ВИП ваучерот е за ТРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: денари 2528 (41 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

Има 34 кревети за сместување на нашите гости. Модерно опремени соби со сите потребни удобности, како што се приватна бања, клима, ТВ, фрижидер, интернет и мала област за седење за да уживате во вашиот целосен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 10 јули 2020 година.
 • Пред да го купите ваучерот, треба да направите барање за бесплатни датуми на тел: +359 885/259 987.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на кодот на тел: +359 885/259 987.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Дом Петрови
Гр. Черноморец 8142, Р. Бугарија
Ул. Пирин № 3А
E-mail: [email protected]
Моб: =359 ******


ВИП Пондудата за Црно море 2020 г. е обезбедена од Куќа за гости ДОМ Петрови, Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2020 до 10.07.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.