Одмор на Црно море во Черноморец - Комплекс Вила Амброзија, Черноморец

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + СПа процедури во Комплекс Вила Амброзија, ЧерноморецКомплекс Вила Амброзија е лоциран во центарот на градот Черноморец, на околу 25 км од Бургас. Хотелскиот дел предлага 9 студиа и 12 апартмани, со поглед кон морето и кон базенот на хотелот.
Сите студиа и апартмани се удобно  опремени, располагаат со кујна, клима уред, телевизор, сателитска ТВ и брз интернет пристап. Просториите се отоплувааат, што ги прави погодни за користење во сите сезони од годината.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за одмор на море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Пакет од 3 СПА процедури на ден: сауна, парна бања, тангентор (подводна масажа) и физикална терапија
 • Користење на надворешен базен (до 30 септември)
 • Паркинг
 • Интернет

Комплексот располага со голем надворешен базен, сала за исхрана со 50 места и бар покрај базенот.
На располагање на гостите има добро опремена Wellness зона и физиотерапија, вклучувајќи:

Финска сауна
Терапевтски масажи
Бисерна када
Електрогалванична када
Физикална терапија, вклучувајќи: електро и ултра звук, магнетна и криотерапија, светолечение и Д`Арсонвал, кинезитерапија и рачна терапија.
Процедурите се вршат под медицински надзор.

На располагање на гостите е и Медицински центар со кабинети по кардиологија, интерна медицина, педијатрија, хирургија и акушерство и гинекологија.
Нашата мисија е да Ви обезбедиме одмор и брзо враќање во условите на домашен комфор и професионални медицинска нега.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 2.99 години се сместува бесплатно.
 • Дете од 3 до 13.99 години плаќа 12.5 € за ноќевање со појадок, ручек и вечера.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • За сместување во апартман се нарачуваат три Ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 878/66 13 30, 0555/32 360; +359 882/00 41 71.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Вила Амброзија, Черноморец

Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Сливница №11

Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
Tел: +359 ****** 
е-mail: [email protected]
Website: www.ambrozia.chernomorec.biz

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Вила Амброзија

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2017 до 24.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.