Одмор во Цигов Чарк - Куќа за гости "Лидија", Цигов Чарк

Еднодневен делничен пакет за наем на целата куќа за до 12 луѓе во Куќа за гости Лидија, Цигов Чарк

Куќа за гости "Лидија" се наоѓа во еден од најубавите места на планините Родопи - езерото Батак, кк. Цигов Чарк. Се наоѓа на 700 метри од центарот на одморалиштето, во шумата. Погледот од сите простории и балкони е кон вештачкото езеро.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10112 денари (164 €)
Важи при минимум три ноќевања
ВИП ваучерот за најмногу 12 лица вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Дневна соба со камин и комплетно опремена кујна
 • Катче за ската на верандата
 • Детско катче
 • Паркинг

Можете да ја изнајмите целата куќа, која има 2 соби со џакузи и 2 соби со када. Капацитетот е за до 4 парови со / без деца.
Гостите користат дневна соба со камин и комплетно опремена кујна, скара на тремот, детско игралиште, паркинг.
На првиот кат од куќата се наоѓа заедничка просторија - дневна соба со камин, трпезарија и комплетно опремена кујна со поглед на браната.
На 2 и 3 кат во куќата Лидија има една соба со када и една лукс со бања со џакузи / џакузи / - вкупно четири.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на хотелската понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 12 години престојуваат бесплатно.
 • Лице на возраст над 12 години, трет возрасен плаќа 5 € дневно на лице место.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 31 август 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 889/66 20 86.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 889/66 20 86.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Лидија", Цигов Чарк

Цигов Чарк
Тел: + 359 
889/ 66 20 86
email: [email protected]
Website: 
www.hotel-lidia.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Лидија, Цигов Чарк

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.