Одмор во вила на вештачко езеро - семеен Хотел "К’лвачеви"

Еднодневен пакет за наем на вила за до 23 лица во Вила К'лвачеви, Цигов ЧаркВила "К’лвачеви" се наоѓа во живописната планина Родопи во центарот на одморалиштето "Цигов Чарк". Се наоѓа во близина на брегот на браната Батак со прекрасен панорамски поглед поглед кон неа.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11060 денари (179 €)
ВИП ваучерот важи за до 
ДВАЕСЕТ И ТРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевањ
 • Комплетно опремена модерна кујна
 • Дневна соба со LCD телевизор
 • Трпезарија за до 25 лица
 • Сала за забави
 • Кафе машина
 • Паркинг
 • Wi-Fi интернет
 • Скара
 • Локално греење
 • Панорамски тераси со поглед кон браната Батак
 • Детски комплекс

Гостите можат да уживаат во дневна соба со камин, која дава можност да уживате во топлината и удобноста на домашното огниште, музички систем и LCD телевизор, кафе машина, трпезарија со 26 места, сала за забави, целосно опремена модерна кујна со фрижидер, електричен шпорет со рерна, плински решоа, микробранова, машина за миење садови, комплетен сет кујнски прибор и садови за подготовка на неодоливо вкусни гозби.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887/96 99 47.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон:  +359 887/96 99 47.
 • Валидност на ваучерот: од 13 мај до 30 јуни 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

семеен Хотел "К’лвачеви"

Град Батак, Р. Бугарија
одморалиште Батак
Моб: +359 ******
E-mail:
[email protected]
Website: www.hotelkalvachevi.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел К'лвачеви, Батак

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.05.2021 до 30.06.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.