Одмор во Цигов Чарк - Вила Лидија, Цигов чарк

Еднодневен делничен пакет за двајца во Вила Лидија, Цигов Чарк



Вила Лидија се наоѓа во едно од најубавите места на планината Родопи - а имено на вештачкото езеро Батак,  во одморалиштето Цигов Чарк. Се наоѓа на 700 метри од центарот на одморалиштето, опкружено со девствена шума.
Вила Лидија се наоѓа на 50 метри од Куќата за гости Лидија / преку улица /, со големи панорамски тераси кон езерото.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2228 денари (36 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба со хидромасажeн туш или када
 • Хол со камин и комплетно опремена кујна
 • Скара со маси и кујна
 • Детско игралиште
 • Паркинг

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (50 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба со џакузи
 • Хол со камин и комплетно опремена кујна
 • Скара со маси и кујна
 • Детско игралиште
 • Паркинг

Вилата располага со вкупно 7 соби / 4 соби со џакузи и три соби со хидромасажен туш /, дневна соба со камин и неколку места за седење со маси за јадење, голема комплетно опремена кујна. Покриена зона со скара со маси и кујна, базен (сезонски), голем уреден двор со детско игралиште, паркинг.
Две од собите со џакузи имаат директен панорамски поглед на браната од бањите, исто така имаме соба со џакузи во собата.
Сите соби имаат балкон со директен или страничен поглед на езерото или планините.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на хотелската понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 12 години престојуваат бесплатно.
 • Трет возрасен плаќа 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 7 мај до 10 јуни 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на телефон: +359 889/66 20 86.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 889/66 20 86.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Вила Лидија, Цигов чарк

Цигов Чарк, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
email: [email protected]
Website: www.hotel-lidia.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Лидија, Цигов Чарк

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.05.2021 до 10.06.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.