Летен одмор на Црно море во Приморско - Клуб хотел Дјун

Еднодневен пакет со појадок во Клуб хотел Дјун, ПриморскоКлуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби.
Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на чаршафи и крпи на секои 3 дена.

Хотелот се наоѓа на 80 метри од северната плажа на Приморско, на границата со Гранд Хотел Приморско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 474 денари (7.5 €)
Важи за периодот од 
01 до 20 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
Важи за периодот од 
21 до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
Важи за периодот од 24 јули до 20 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

Приморско е лоциран на мал полуостров, вдаден во Црното Море меѓу лагуната-залив Стамополу и Ѓаволскиот залив, во подножјето на врвовите на планината Странџа. Ова се најголемите и најдолгите плажи долж бугарското крајбрежје на Црното Море.

Секоја година Приморско е посетуван од милиони странски и бугарски туристи. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, убава природа, историските и културни споменици на негова територија, гостопримливото локално население и не на последно место различни атракции понудени на туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивен одмор со многу забави и емоции. Силно развиен е туризмот и градежништвото. Инфраструктурата на Приморско е добро оформена, има редовни автобуси до соседните летувалишта и градови, редовна линија до главниот град и голем број на дестинации во странство, аквапарк, рестораните нудат бугарска традиционална кујна, брза храна, пицерии, кафулиња, барови, дискотеки, бистра, снек барови и продавници. Атракции како сурфање, скијање на вода, водени лизгалки, сурфање, скутери, авиони, риболов, пловењето и јахта, одбојка на плажа, тениски игралишта и многу други се само дел од забавата за туристите.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 12 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца над 12 год. и трет возрасен се плаќа 75% од редовната цена на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 887/ 46 89 11.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 46 89 11.
 • Валидност на ваучер: од 24 јули до 20 септември 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Клуб хотел Дјун

Приморско, Р. Бугарија
хотелот се наоѓа на 80 метри од Гранд хотел Приморско
Тел: +359 
******
 

ВИП Понудата е обезбедена од Клуб хотел Дјун, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.07.2017 до 20.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.