Летен одмор на Црно море во Приморско - Клуб хотел Дјун

Еднодневен пакет со појадок за целата летна сезона во Клуб хотел Дјун, Приморско!Клуб хотел Дјун располага со 15 трокреветни и 5 двокреветни соби.
Располага уште со базен, лежалки и безжичен интернет. Појадок е на шведска маса. Секојдневно чистење на собите, промена на чаршафи и крпи на секои 3 дена.

Хотелот се наоѓа на 80 метри од северната плажа на Приморско, на границата со Гранд Хотел Приморско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 379 денари (6 €)
Важи за периодот од 
24 Август до 15 Септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна или трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Важи за периодот од 04 јули до 24 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна или трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

Приморско е лоциран на мал полуостров, вдаден во Црното Море меѓу лагуната-залив Стамополу и Ѓаволскиот залив, во подножјето на врвовите на планината Странџа. Ова се најголемите и најдолгите плажи долж бугарското крајбрежје на Црното Море.

Секоја година Приморско е посетуван од милиони странски и бугарски туристи. Градот е најпосакувана дестинација поради поволната клима, убава природа, историските и културни споменици на негова територија, гостопримливото локално население и не на последно место различни атракции понудени на туристите кои го прават погоден за мирен семеен одмор, така и за интензивен одмор со многу забави и емоции. Силно развиен е туризмот и градежништвото. Инфраструктурата на Приморско е добро оформена, има редовни автобуси до соседните летувалишта и градови, редовна линија до главниот град и голем број на дестинации во странство, аквапарк, рестораните нудат бугарска традиционална кујна, брза храна, пицерии, кафулиња, барови, дискотеки, бистра, снек барови и продавници. Атракции како сурфање, скијање на вода, водени лизгалки, сурфање, скутери, авиони, риболов, пловењето и јахта, одбојка на плажа, тениски игралишта и многу други се само дел од забавата за туристите.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • За единечно сместување или за 1 возрасен со 1 дете се нарачуваат 2 ваучери.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 2 до 11.99 год. на дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 5 € на ден.
 • За дете од 2 до 11.99 год. сместено на втор дополнителен кревет во трокреветна соба се доплаќа 1.5 € на ден.
 • Трет возрасен (лица над 12 год.) купува Ваучер.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 71 17 17 или на e-mail: [email protected].
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 46 89 11.
 • Валидност на ваучер: од 04 јули до до 15 август 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Клуб хотел Дјун

Приморско, Р. Бугарија
хотелот се наоѓа на 80 метри од Гранд хотел Приморско
Тел: +359 
******

ВИП Понудата е обезбедена од Клуб хотел Дјун, Приморско!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.07.2019 до 15.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.