Одмор покрај езеро во Бугарија - Комплекс Чилингира

Еднодневен делничен пакет со појадок во Комплекс ЧилингираДизајниран со одличен вкус, уметнички дух и внимание на деталите, целиот комплекс има панорама, која ја открива убавината на Родопите и вештачкото езеро„В'ча“. Комплексот се состои од три одделни хотелски згради со различен поглед, ресторан, теретана, надворешен и затворен базен / сезонски /, коктел бар за летото покрај надворешниот базен и параклисот „Св. Николај Чудотворец. “.
Комплексот ЧИЛИНГИРА е семеен хотел лоциран во Родопите над вештачкото езеро„В'ча“, на 40 км од градот Пловдив.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно сместување и вклучува:
Важи за сместување од четврток до недела. За сместување во петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден

 • Едно ноќевање во соба за двајца
 • Еден појадок
 • Фитнес
 • Безжичен Интернет
 • Паркирање

Располагаме со 27 простории, од кои 6 двокреветни соби со два кревети, 11 двокреветни соби со спална , 1 двокреветна луксузна соба, 6 студиа и 3 апартмани со стилски мебел и пријатна атмосфера. Местото каде што се наоѓа комплексот и условите што ги нудиме се доволни за да се чувствувате како дома. Домашните миленици не се дозволени на територијата на комплексот. За повеќе информации, користете го нашиот контакт телефон.
И не заборавајте, ние сме во девствена природа!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Понудата важи за сместување од четврток до недела. За сместување во петок и сабота се доплаќа 2.5 € на човек на ден.
 • Деца до 8 години се сместуваат бесплатно на база ноќевање со појадок.
 • За сместување на деца од 8 до 16 години се доплаќа 5 € на база ноќевање со појадок.
 • За дете над 16 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 8 € на база ноќевање со појадок.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на тел: +359 887/211 367.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 887/211 367.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празниците!
 • Погледнете ги сите општи слови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Чилингира

Град Кричим, Р. Бугарија
вештачко езеро В'ча

Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/complexchilingira
Website: hotel-chilingira.com
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Чилингира

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.