Одмор во вила на езеро Коп - Комплекс Артемида

Еднодневен оакет во вила за до пет лица во Комплекс Артемида, КазанлакНие ви нудиме уникатно место за одмор и релаксација со уникатна атмосфера во куќи за гости кај браната на вештачкото езеро Копринка, Казанлак, во близина на античкиот тракиски град Сеутополис.
Комплексот има шест посебни вили на 2 ката, надворешен летен бар, надворешен базен со џакузи за 8 лица.

ЕДНОДНЕВЕН  ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6636 денари (77 €)
(Важи за сместување од недела до четврток)
ВИП ваучер е за до пет лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во стандардна вила (максимално сместување 3 + 2)
 • Wi-Fi во вилата
 • Приватен двор со скара
 • Паркинг

* Вилата има 3 основни кревети (спална соба + единечен кревет во две одделни простории на вториот кат) и 2 дополнителни кревети (софа кревет во дневната соба на првиот кат).

Шесте вили во близина на браната Копринка, Казанлак ќе ве натера да се чувствувате како дома. Куќите се изработени целосно од руски смрека со дабови залепени греди и се закрепени со метална структура. Вилите се категоризираат со највисок статус - 3 sвезди, и ги имаат сите погодности за незаборавен одмор. Внесете се во волшебниот свет на природата со атмосфера на куќи за гости Артемида, Казанак. Комплексот е отворен во текот на целата година, а со својата висока класа на изработка на куќите обезбедува свежина за време на жешките летни месеци и топлина во зима.
Секоја од шесте куќи има 2 спрата, надворешен летен бар, надворешен базен со топла када за 8 лица. За максимална релаксација и удобност, можете да уживате во вашата сопствена градина на отворено, фонтана, надворешна пергола со скара, посебна трпезариска маса и луксузни фотелји со ратан во секоја од куќите. Ова не е сè! Ние се грижевме за вашето добро расположение и целосна релаксација со џакузи во затворен простор и парни туш кабини. Во куќите ќе најдете три мини барови со висококвалитетни пијалоци.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Потребни се минимум две ноќевања за време на викендите во петок и сабота.
 • При сместувањето задолжително се приложуваат ваучерите испечатени на хартија.
 • Доплата:
 • Дете до 7 години. се сместува бесплатно со родители без користење дополнителен кревет.
 • Валидност на ваучер: од 28 април до 30 септември 2021 година.
 • Задолжителна претходна резервација по телефон: +359 895879090.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Артемида

вештачко езеро Копринка, општина Казанлак, Р. Бугарија

Комплекс Артемида

ТЕЛЕФОН
+359 ******
+359 ******
+359 ******

E-mail: [email protected]

Website: https://artemida.bg/

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Артемида-  Копринка!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.04.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.