Одмор во Добриниште - Комплекс Александрија

Наем на вила за до шест луѓе во Комплекс Александрија, ДобриништеKyќа за гости Цветелина, комплекс Александрија ви нуди освежителен одмор во Добриниште, каде што Ве очекува мир, спокојство и тишина!

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за до шест гости за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање за до 6 лица во самостојна  вила
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

Куќата нуди сопствен двор со жива ограда, градинско осветлување и катче за скара со летниковец. Бесплатен паркинг е осигурен за гостите. Wi-Fi интернет е достапен во вилата.
Со претходна нарачка домаќините предлагаат исхрана- појадок и вечера. гостите можат да изберат дали да подготват свои оброци или да изберат од менито на одбрани специјалитети.
Секоја куќа е двоспратна и ги има сите удобности за комплетен одмор.
Прв кат - кујна (шпорет, аспиратор, фрижидер, машина за перење, микробранова, кафемат, садови, прибор и прибор), трпезарија, дневна соба со камин, тоалет.
Втор кат - две спални, секоја со тераса, бања и мала соба со легло, детско креветче при
неопходност.
Луксузна вила со три спални, дневна соба со камин и трпезарија, комплетно опремена кујна, надворешно катче за скара и убав двор.
Вилата располага со капацитет од 6 лица и нуди совршени простории за комплетен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Куќата се изнајмува за минимален престој од 2 ноќевања.
 • Валидност на ваучерот: од 21 јуни до 30 септември 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните државни празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 839 888.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на Ваучерот на тел: +359 899 839 888.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Александрија

гр. Добриниште, Р. Бугарија
Комплекс Александрија, Банско
Тел: +359 ******
е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Александрија, Добриниште

 
 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.06.2021 до 30.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.