Одмор во Добриниште - Комплекс Александрија

Наем на вила за до шест луѓе во Комплекс Александрија, Добриниште

Kyќа за гости Цветелина, комплекс Александрија ви нуди освежителен одмор во Добриниште, каде што Ве очекува мир, спокојство и тишина!

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: VIP цена: 6794 денари (110 €)
ВИП ваучерот е за до шест гости за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање за до 6 лица во самостојна  вила
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

Куќата нуди сопствен двор со жива ограда, градинско осветлување и катче за скара со летниковец. Бесплатен паркинг е осигурен за гостите. Wi-Fi интернет е достапен во вилата.
Со претходна нарачка домаќините предлагаат исхрана- појадок и вечера. гостите можат да изберат дали да подготват свои оброци или да изберат од менито на одбрани специјалитети.
Секоја куќа е двоспратна и ги има сите удобности за комплетен одмор.
Прв кат - кујна (шпорет, аспиратор, фрижидер, машина за перење, микробранова, кафемат, садови, прибор и прибор), трпезарија, дневна соба со камин, тоалет.
Втор кат - две спални, секоја со тераса, бања и мала соба со легло, детско креветче при
неопходност.
Луксузна вила со три спални, дневна соба со камин и трпезарија, комплетно опремена кујна, надворешно катче за скара и убав двор.
Вилата располага со капацитет од 6 лица и нуди совршени простории за комплетен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Куќата се изнајмува за минимален престој од 2 ноќевања.
 • Валидност на ваучерот: од 01 декември 2021 г. до 31 март 2022 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните државни празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 839 888.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на Ваучерот на тел: +359 899 839 888.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Александрија

гр. Добриниште, Р. Бугарија
Комплекс Александрија, Банско
Тел: +359 899 839 88
е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Александрија, Добриниште

 
 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2021 до 31.03.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.