Зимување во Добриниште - Куќа за гости Ан Чардак, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Ан ЧардакКуќа за гости - Ан Чардак е комбинација од 2 куќи, од кои едната е изградена во XIX век и е на располагање како таверна во која можете да нарачате или да си приготвите јадења. Се наоѓа во центарот на Добриниште и на 100 метри од црквата "Св. Петар и Павле "изградени во 1836 и на 300 метри од минералната плажа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3666 денари (59 €) - 50% = 1833 денари (29.5 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и го вклучува

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 6 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Куќата за гости предлага 3 апартмани со прекрасен поглед кон планината Пирин и кон црквата во градот. Во куќата има вкупно 15 кревети за сместување на гости.  Располага со безжичен интернет пристап.

Старата куќа e изградена пред повеќе од век и е една од малкуте останати автентични преродбенски куќи во Добриниште. Пред чардакот има мала градина каде можете да уживате во свежите летни вечери.

Добриниште е рај сместен во подножјето на планината Пирин. Човекот кој ја сака планината сигурно треба да го посети ова прекрасно место со неговата природа. Ако сте решиле да го посетите Добриниште, секогаш сте добредојдени во Куќа за гости - Ан чардак. Ние ви нудиме мир и атмосфера, по пристапни цени.

Ве очекуваме !!!

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно на дополнителен кревет (без исхрана).
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 9 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 09 декември 2020 година до 31 март 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Неопходна е претходна резервација на тел. број: +359 899/80 08 99, +359 899/44 76 95.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 899/80 08 99, +359 899/44 76 95.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Ан Чардак, Добриниште

гр. Добриниште
E-mail: [email protected]
Тел: +359 ****** 
Тел: +359 ******
Email: 
[email protected]
Website: www.chardaka.dobrinishte-bg.com

ВИП Пондудата е обезбедена од Куќа за гости Ан Чардак

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.12.2020 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.