Одмор во Добриниште - Куќа за гости Ан Чардак, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Ан ЧардакКуќа за гости - Ан Чардак е комбинација од 2 куќи, од кои едната е изградена во XIX век и е на располагање како таверна во која можете да нарачате или да си приготвите јадења. Се наоѓа во центарот на Добриниште и на 100 метри од црквата "Св. Петар и Павле "изградени во 1836 и на 300 метри од минералната плажа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и го вклучува

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќата за гости предлага 3 апартмани со прекрасен поглед кон планината Пирин и кон црквата во градот. Во куќата има вкупно 15 кревети за сместување на гости.  Располага со безжичен интернет пристап.

Старата куќа e изградена пред повеќе од век и е една од малкуте останати автентични преродбенски куќи во Добриниште. Пред чардакот има мала градина каде можете да уживате во свежите летни вечери.

Добриниште е рај сместен во подножјето на планината Пирин. Човекот кој ја сака планината сигурно треба да го посети ова прекрасно место со неговата природа. Ако сте решиле да го посетите Добриниште, секогаш сте добредојдени во Куќа за гости - Ан чардак. Ние ви нудиме мир и атмосфера, по пристапни цени.

Ве очекуваме !!!

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно на дополнителен кревет (без исхрана).
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 6.5 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 23 март до 31 мај 2021година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел. број: +359 899/80 08 99, +359 899/44 76 95.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 899/80 08 99, +359 899/44 76 95.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Ан Чардак, Добриниште

гр. Добриниште
E-mail: [email protected]
Тел: +359 ****** 
Тел: +359 ******
Email: 
[email protected]
Website: www.chardaka.dobrinishte-bg.com

ВИП Пондудата е обезбедена од Куќа за гости Ан Чардак

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.03.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.