Одмор во Добриниште - Хотел Викторија, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок во хотел Викторија, ДобриништеСо нов сопственик и целосно  реновиран, во пазувите меѓу три планини, во центарот на Добриниште отвора врати СПА хотелот '' Викторија ''.
На 6 километри од жичарницата  во Банско и 200 метри од целогодишниот  луксузен минерален базен со минерална вода, ние сме привлечна целогодишна дестинација.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерoт е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум 2 ноќевања и вклучува:

 • Еден ноќевање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерoт е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум 2 ноќевања и вклучува:

 • Еден ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот располага со девет двокреветни соби (во три од кои може да се стави екстра кревет) шест студија (два + еден или два + два кревети) од кои три се спални.
Ресторанот нуди широк асортиман на традиционална бугарска кујна во пријатен и удобна   атмосфера.
Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите.
Добриниште е комбинација од  најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца од 6 до 12 години се сместуваат на дополнителен кревет и плаќаат 50% од вредноста на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Домашни миленици се дозволени со претходна резервација.
 • Нема паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Check-in по 14:00, check-out до 12:00.
 • Валидност на ваучер: од 03 февруари до 30 март 2021 година
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 889/ 81 88 78.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Викторија, Добриниште

Град Добриниште
Ул. Иван Козарев №7
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Викторија", гр. Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.02.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.