Одмор за двајца во Добриниште, Бугарија - Хотел Валентино 2

Дводневен и петдневен пакет за двајца со појадок, вечери и масажи во Хотел Валентино 2, ДобриништеХотел "Валентино 2" е триѕвезден  хотел, кој се наоѓа на тивко место со прекрасен поглед кон три планини - Пирин, Рила и Родопи. Едно неверојатно место за незаборавен одмор ..

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: 7963 денари (129 €) - 50% = 3982 денари (64.5 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба (тип студио)
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Две делумни масажи
 • Користење на сауна и парна бања
 • Слободен пристап до интернет
 • Бесплатен паркинг

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: 16432 денари (266 €) - 50% = 8216 денари (133 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба (тип студио)
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Две делумни масажи
 • Користење на сауна и парна бања
 • Слободен пристап до интернет
 • Бесплатен паркинг

Хотелот располага со 12 студиа, 7 двокреветни соби, ресторан, летна бавча и спортски терен. На 300 метри од хотелот се наоѓа отворен минерален базен, кој прави попусти  за групни посети.
Минералната  плажа Алфа е идеално место меѓу природата, каде ќе се ослободите од стресот и ќе се исполните со сила и енергија.

Хотел Валентино 2 располага со ресторан / 45 места /, во кој можете да пробате од вкусните јадења на мајстор готвачот и да уживате со чаша црвено вино. Претворете го сонот во реалност. Вашата  релаксација ќе најдете единствено и само кај нас.

Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите.
Добриниште е комбинација од  најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери
 • Деца до 5 годишна возраст се сместуваат бесплатно со вклучен појадок.
 • Деца од 5 до 13 годишна возраст - доплата 5 € за ноќевање и појадок.
 • Трет возрасен плаќа 50% од цената на избраниот пакет со вклучени појадок и вечера.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 ноември до 20 декември 2015 година.
 • Понудата не важи за периодот 7-9 декември 2015 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 886 84 23 67; +359 887 98 14 27
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Валентино 2

Хотел Валентино 2
Град Добриниште, Р. Бугарија 

Моб: +359 ******
Моб: +******
E-mail: [email protected]
Website:valentino2.dobrinishte-bg.com 

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Валентино 2, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.11.2015 до 20.12.2015

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.