Одмор во Добриниште - Куќа за гости Баче Тодор**

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Баче Тодор**, Добриниште

Добредојдовте во Куќа за гости Баче Тодор ** Добриниште! Сместена помеѓу планините Рила, Пирин и Родопи, куќата се наоѓа во вечно зелена област, каде чистиот воздух и спокој никогаш нема да Ви недостигаат.

Ние ќе ве пречекаме со комбинација на домашни јадења од тетка Марија или месни производи на скара на Баче Тодор!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

Одете на прошетка со целото семејство и другото оставете го во Куќата за гости Баче Тодор **. Во градот Добриниште беше отворен луксузен пливачки комплекс со два минерални базени, воден бар, посебен простор за деца, зелена површина со удобни лежалки и уште еден куп други додатоци кои ги воодушевуваа туристите веќе неколку години.

Има нешто за секого - за оние кои сакаат да го почувствуваат задоволството од минерална вода или долгите планинарења високо во планините, да се релаксираат со коктел во минералниот базен, да скијаат или едноставно да се релаксираат од стресот на големиот град.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две или три лица во соодветниот тип просторија.
 • Деца на возраст до 3,99 години престојуваат бесплатно на кревет на родителите.
 • Деца од 4 до 11,99 години уживаат 50% попуст на цената на пакетот и се сместуваат на сопствен кревет со вклучен појадок и вечера.
 • Секој гостин доплаќа туристичка такса во износ од 0,35 € на ден.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 10 мај до 30 септември 2021 година.
 • Пред да го набавите ваучерот, потребно е да проверите за слободни места на тел: +359 886/54 86 55.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 886/54 86 55.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Баче Тодор**

Добриниште, Р. Бугарија
Перун 7
Тел: +359 
886/ 54 86 55
е-mail: [email protected]
Website: www.
hotel-bt.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Баче Тодор**, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.05.2021 до 30.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.