Зимски одмор во Добриниште - Куќа за гости Баче Тодор**

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Баче Тодор**, ДобриништеДобредојдовте во Куќа за гости Баче Тодор ** Добриниште! Сместена помеѓу планините Рила, Пирин и Родопи, куќата се наоѓа во вечно зелена област, каде чистиот воздух и спокој никогаш нема да Ви недостигаат.

Ние ќе ве пречекаме со комбинација на домашни јадења од тетка Марија или месни производи на скара на Баче Тодор!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2765 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Паркинг

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 10 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер

Одете на прошетка со целото семејство и другото оставете го во Куќата за гости Баче Тодор **. Во градот Добриниште беше отворен луксузен пливачки комплекс со два минерални базени, воден бар, посебен простор за деца, зелена површина со удобни лежалки и уште еден куп други додатоци кои ги воодушевуваа туристите веќе неколку години.

Има нешто за секого - за оние кои сакаат да го почувствуваат задоволството од минерална вода или долгите планинарења високо во планините, да се релаксираат со коктел во минералниот базен, да скијаат или едноставно да се релаксираат од стресот на големиот град.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две или три лица во соодветниот тип просторија.
 • Секој гостин доплаќа туристичка такса во износ од 0,35 € на ден.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 јануари до 31 март 2022 година.
 • Пред да го набавите ваучерот, потребно е да проверите за слободни места на тел: +359 886/54 86 55.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 886/54 86 55.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Баче Тодор**

Добриниште, Р. Бугарија
Перун 7
Тел: +359 
******
е-mail: [email protected]
Website: www.
hotel-bt.com

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Баче Тодор**, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.01.2022 до 31.03.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.