Велигден во Добриниште, Бугарија - Куќа за гости Грбеви

Дводневен или тридневен Велигденски пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Грбеви, Добриниште



Дoбредојдовте во Добриниште! Волшебно  катче со величествена  природа, лековити минерални  извори  и мистична  историја. Ние, семејство Грбеви ја направивме  оваа куќа со многу труд и со многу љубов, за да дадеме можност на повеќе луѓе да го почувствуваат ова неверојатно место за одмор. Нашата мисија е да споделуваме топлина, комфор и незаборавни моменти за секој кој што ќе го помине нашиот праг. Горди сме  на пријателскиот однос, високиот квалитет и коректност. Сакате  да скијате и немате трпение да дојде времето кога ќе се симнувате по бескрајните снежни патеки? Куќа за гости Грбеви во Добриниште ви предлага  уште отсега да резервирате  одмор за во екот на сезоната!

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена:  2149 денари (35 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена:  3223 денари (52 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Wi Fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Грбеви располага со 10 соби, од кои 5 двокреветни и 5 соби со три кревети.
Во таверната се нудат неповторливи локални специјалитети, подготвени целосно од природни производи, бугарски фолклор и можности за средби со интересни луѓе. Таверната   работи само за нашите гости, располага со 4 маси со вкупно 20 места, камин, телевизор и озвучување.
Кујната вклучува разновидни јадења, включителио и сите локални специјалитети. Исто така подготвуваме специјални јадења по желба на гостите по претходна нарачка.
Предлагаме  исто така  и голем асортиман  на слатки производи и колачи. За целосното доживување на овдешната атмосфера може да уживате и во специјално одбрана колекција од локалниот фолклор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3,99 години се сместува бесплатно без исхрана.
 • За деца од 4 до 11.99 годишна возраст за ноќевање со појадок и вечера се доплаќа 10 €.
 • Лица над 12 год. купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер за периодот: од 26 до 29 април 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 884 22 73 34.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 22 73 34.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Грбеви

Куќа за гости Грбеви
Гр. Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Александар Стамболијски №21
Тел: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelgarbev.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости Грбеви, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.04.2019 до 29.04.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.