Зимување во Добриниште, Бугарија - Куќа за гости Грбеви

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Грбеви, ДобриништеДoбредојдовте во Добриниште! Волшебно  катче со величествена  природа, лековити минерални  извори  и мистична  историја. Ние, семејство Грбеви ја направивме  оваа куќа со многу труд и со многу љубов, за да дадеме можност на повеќе луѓе да го почувствуваат ова неверојатно место за одмор. Нашата мисија е да споделуваме топлина, комфор и незаборавни моменти за секој кој што ќе го помине нашиот праг. Горди сме  на пријателскиот однос, високиот квалитет и коректност. Сакате  да скијате и немате трпение да дојде времето кога ќе се симнувате по бескрајните снежни патеки? Куќа за гости Грбеви во Добриниште ви предлага  уште отсега да резервирате  одмор за во екот на сезоната!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3982 денари (64 €) - 50% = 1991 денар (32 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера 
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • WiFi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 8 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Куќа за гости Грбеви располага со 10 соби, од кои 5 двокреветни и 5 соби со три кревети.
Во таверната се нудат неповторливи локални специјалитети, подготвени целосно од природни производи, бугарски фолклор и можности за средби со интересни луѓе. Таверната   работи само за нашите гости, располага со 4 маси со вкупно 20 места, камин, телевизор и озвучување.
Кујната вклучува разновидни јадења, включителио и сите локални специјалитети. Исто така подготвуваме специјални јадења по желба на гостите по претходна нарачка.
Предлагаме  исто така  и голем асортиман  на слатки производи и колачи. За целосното доживување на овдешната атмосфера може да уживате и во специјално одбрана колекција од локалниот фолклор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања.
 • Дете до 3,99 години се сместува бесплатно, со вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 10 годишна возраст за ноќевање со појадок и вечера плаќаат по 11 € на вечер на рецепцијата на хотелот.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата.
 • Преференцијални цени на лифт карта за деца:
 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - плаќаат 5 6 за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотелот Добриниште САМО со приложен  испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер за периодот: од 07 јануари до 31 март 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 884 22 73 34.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 22 73 34.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Грбеви

Куќа за гости Грбеви
Гр. Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Александар Стамболијски №21
Тел: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelgarbev.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости Грбеви, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.