Одмор во Добриниште, Бугарија - Куќа за гости Грбеви

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Грбеви, ДобриништеДoбредојдовте во Добриниште! Волшебно  катче со величествена  природа, лековити минерални  извори  и мистична  историја. Ние, семејство Грбеви ја направивме  оваа куќа со многу труд и со многу љубов, за да дадеме можност на повеќе луѓе да го почувствуваат ова неверојатно место за одмор. Нашата мисија е да споделуваме топлина, комфор и незаборавни моменти за секој кој што ќе го помине нашиот праг. Горди сме  на пријателскиот однос, високиот квалитет и коректност. Сакате  да скијате и немате трпение да дојде времето кога ќе се симнувате по бескрајните снежни патеки? Куќа за гости Грбеви во Добриниште ви предлага  уште отсега да резервирате  одмор за во екот на сезоната!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1706 ДЕНАРИ (28 €) - 50% = 853 ДЕНАРИ (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • WiFi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Грбеви располага со 7 соби, од кои 3 двокреветни и 4 соби со три кревети.
Во таверната се нудат неповторливи локални специјалитети, подготвени целосно од природни производи, бугарски фолклор и можности за средби со интересни луѓе. Таверната   работи само за нашите гости, располага со 4 маси со вкупно 20 места, камин, телевизор и озвучување.
Кујната вклучува разновидни јадења, включителио и сите локални специјалитети. Исто така подготвуваме специјални јадења по желба на гостите по претходна нарачка.
Предлагаме  исто така  и голем асортиман  на слатки производи и колачи. За целосното доживување на овдешната атмосфера може да уживате и во специјално одбрана колекција од локалниот фолклор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 3,99 години се сместува бесплатно, со вклучен појадок.
 • Деца од 4 до 10 годишна возраст за ноќевање со појадок и вечера плаќаат по 9 € на вечер на рецепцијата на хотелот.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер за периодот: од 22 март до 28 април 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 884 22 73 34; +359 885 07 19 54.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го  издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 884 22 73 34; +359 885 07 19 54.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Грбеви

Куќа за гости Грбеви
Гр. Добриниште, Р. Бугарија
Ул. Александар Стамболијски №21
Тел: +******
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelgarbev.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Грбеви, Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.03.2016 до 28.04.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.