COPY OF Зимски одмор во Добриниште - Комплекс Божена

COPY OF Еднодневен пакет со појадок во Комплекс Божена, ДобриништеКомплекс Божена се наоѓа во Добриниште, на 8 км од Банско и 14 км од Разлог. Тој нуди бар, скара и тераса. Постои сезонски надворешен базен, бесплатен WiFi и бесплатен приватен паркинг.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучер е ЕДНO лице и вклучена

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Парна бања
 • Фитнес
 • Сала за релаксација
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплексот Божена се наоѓа во Добриниште и нуди двокреветни соби, студиа и апартмани, бар, скара и тераса. Постои сезонски надворешен базен, бесплатен WiFi и бесплатен приватен паркинг.

Во собите има  шифоњер, ТВ со рамен екран и бања.

Во велнес зоната на комплексот има амам и сауна . Во Добриниште и околината има услови за зимски активности како скијање, пешачење или возење велосипед.

Банско е оддалечено 8 км од Комплексот, а Разлог е оддалечен  на14 км.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, зпри сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца од 6 до 12 години престојуваат на дополнително легло и плаќаат 50% од вредноста на ваучерот.
 • Трет возрасен е сместен на дополнително легло и купува редовен ваучер.
 • Домашните миленици се дозволени.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 11 до 31 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 885 05 88 88 (работно време од понеделник до петок од 09:00 до 18:00 часот и сабота од 10:00 до 14:00 часот), или на мејл: [email protected].
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Божена

2777 Добриниште, Р. Бугарија

ул.Гарата 1
тел: +359 ******
тел: +359 ******
тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
https://bojena.bg/
ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Божена, гр. Добриниште
Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.02.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.