СКИ одмор во Добриниште - Куќа за гости - Топузови

Еднодневен пакет со појадок + лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости ТопузовиКуќа за гости Топузови се наоѓа во Добриниште - мало туристичкото гратче со минерална вода. Објектот нуди бесплатен Wi-Fi, бесплатен паркинг и пространа градина со скара.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2433 денари (39 €)
ВИП ваучерот е едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 10 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Куќата се наоѓа во Добриниште, на околу 6 км од Банско.

Располагаме со 1 простран апартман, 5 двокреветни и 2 трокреветни / 2 + 1 / соби.

Секоја од собите е опремена со пристап до Интернет, кабловска телевизија, купатило, локално греење, топла вода, секоја соба има балкон со романтичен поглед.

За гостите има и таверна со камин.Во ресторанот се служи традиционална бугарска кујна.

На 20 метри од куќа за гости има супермаркет. Центарот на Добриниште и автобуската станица се оддалечени 200 метри. Банско и Разлог се на 10 минути со автомобил.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни и за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно надополнителен кревет.
 • За деца од 6 до 12 години се доплаќа 9 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува редовен ваучер.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 05 јануари до 31 март 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 899/876 220.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости - Топузови

 2777 Добриниште, Р. Бугарија
ул. Васил Априлов 10
Тел: +******

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Топузови, гр. Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.01.2022 до 31.03.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.