Зимски одмор во Добриниште - Куќа за гости Бајракови

Еднодневен пакет во Куќа за гости Бајракови, ДобриништеКуќа за гости Бајракови е на 7 км од Банско и 13 км од Разлог. Тој нуди семејни соби и детско катче.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 758 денари (12 €)
ВИП ваучерoт е ЕДНO лице и вклучува

 • Една ноќевање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќа за гости Бајракови се наоѓа во центарот на Добриниште, на 7 км од Банско.
Куќата нуди 4 двокреветни и 1 трокреветна соба, од кои сите имаатбиро, гардеробер, кабелска телевизија со рамен екран и wi-fi.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи преди датата на истекување на понудата. 
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца од 6 до 12 години се сместуваат на дополнително легло и се доплаќа 8 € на ден.
 • Трет возрасен е сместен на дополнително легло и купува редовен ваучер.
 • Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 8 јануари до 31 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 897/570 184.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Бајракови

гр.Добриниште, Р. Бугарија
ул.Митко Палаузов 14
Тел: +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Бајракови, Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2021 до 31.03.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.